18. 10. 2016

Přišel o boty za více než 20 tisíc korun

Neznámý pachatel v noci z neděle na pondělí odcizil v činžovním domě ve Fulneku 10 párů pánské obuvi. Jednalo se o značkovou sportovní obuv několika výrobců. Svým jednáním způsobil škodu přesahující 20 tisíc korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže. Za toto jednání hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dvě léta.

 

Poškození vozidel v obci Kunín

Novojičínští policisté prověřují oznámení o poškození dvou vozidel zaparkovaných v obci Kunín. K poškození mělo dojít v noci ze soboty na neděli. Škoda na poškozených vozidlech byla předběžně vyčíslena na 70 tisíc korun. Policisté věc prověřují pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Za toto jednání hrozí pachateli trest odnětí svobody až na jeden rok.

 

Nález dělostřelecké miny na půdě domu

V neděli krátce po desáté hodině přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o nálezu munice. K nálezu došlo na půdě rekonstruovaného rodinného domu v Bílovci. Po příjezdu pyrotechnické služby bylo zjištěno, že se jedná o dělostřeleckou minu, ráže 82 mm, sovětské výroby z doby 2. světové války. Pyrotechnik dělostřeleckou minu zajistil a odvezl.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice