19. 10. 2010

Mladíci ukradli notebook

Kopřivničtí policisté pátrají po totožnosti dvou mladíků.

Kopřivničtí policisté prověřují okolnosti krádeže v jednom z kopřivnických barů. Doposud se jim však nepodařilo zjistit totožnost dvou mladíků, kteří ve středu 6. října v době okolo 14.15 hodin v baru Nora odcizili odloženou tašku s notebookem v hodnotě okolo 35 tisíc korun.

Policisté se proto obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při zjištění identity mladíků. Pořízené fotografie pochází z kamerového systému na ulici Obránců mírů. Jedná se o dva mladíky ve věku okolo 20 let. Při pořízení fotografií měl na sobě první pachatel černé kalhoty, bílo-šedou nebo světlou mikinu a přes rameno měl černou tašku. Druhý z pachatelů měl na hlavě kšiltovku tmavé barvy, na sobě měl černé kalhoty, červenou mikinu s kapucí s bílým nápisem přes prsa a vyhrnuté rukávy.

Pokud by někdo mohl policistům poskytnout jakoukoli informaci k totožnosti a pobytu mladíků, ať zavolá přímo kopřivnickým policistům na telefonní číslo 974 735 731. Občané mohou informace volat také na bezplatnou policejní linku 158 nebo je sdělit policistům na nejbližší policejní služebně.

  

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice