20. 10. 2010

Okradl svou babičku

Odsuzujícím způsobem se zachoval muž ve věku 26let z Novojičínska, když bez skrupulí odcizil své 77leté babičce naspořené peníze. Využíval její dobroty, jedl u ní, přespával, půjčoval si peníze. Jednoho dne jí však sebral více jak 150 tisíc korun.

Fulneckým policistům se pachatel při výslechu doznal. Uvedl, že je bez zaměstnání a finančních prostředků. Část peněz půjčil známým, něco utratil pro svou potřebu, ale většinu prohrál v automatech.

Policisté muži sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže, za což mu soud může udělit trest odnětí svobody ve výši až 5 let.


V průběhu jedné hodina napadl fyzicky hned dvě osoby.

Příborští policisté prověřují jednání 27letého muže z Novojičínska, který během prodejní doby fyzicky napadl ostrahu prodejny a poté za necelou hodinu na ulici tloukl svou přítelkyni.

Svou agresivitu si vybíjel na poškozených údery a kopy do oblasti hlavy a hrudníku.

Policisté agresívního útočníka zadrželi a umístili jej na protialkoholní stanici k vystřízlivění. K vážnému zranění poškozených osob nedošlo.

V jednom mají policisté jistotu, stejného jednání se v letošním roce dopustil již několikrát, vždy na jiných místech a osobách na území Novojičínska. Přesné příčiny jeho agresivního jednání jsou předmětem dalšího policejního vyšetřování.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice