19. 6. 2017

Odvolání pátrání po pohřešované osobě 

Policie ukončila pátrání po pohřešované osobě Václav HRABOVSZKÝ z Kopřivnice, které vyhlásila 15. června 2017, poté, co se hledaný vzdálil ze svého bydliště na ulici Komenského a nedal o sobě vědět. Tento muž byl vypátrán 19. 6.2017 v pořádku. Pátrání bylo odvoláno.

 

Opilý řidič způsobil dvě dopravní nehody

Řidič pod vlivem návykových látek způsobil v sobotu odpoledne hned dvě dopravní nehody. Čtyřiašedesátiletý muž pod vlivem alkoholu během řízení vozidla Opel Astra přejel v Kopřivnici do protisměru, kde narazil do zaparkovaného vozidla značky Fabia. I přes to však v jízdě pokračoval a v obci Vlčovice, v mírně levotočivé zatáčce, vyjel mimo pozemní komunikaci a havaroval do silničního příkopu. Policisté u výše uvedeného řidiče při dechové zkoušce naměřili hodnotu přes 1,7 promile alkoholu v dechu. Muž se svým jednáním dopustil trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který muže strávit až tři roky za mřížemi.    

 

Další případ řidiče pod vlivem návykových látek řeší policisté z Příbora. Během sobotního večera chtěli provést silniční kontrolu u vozidla Opel Vectra, které jelo po ulici Štramberská. Řidič tohoto vozidla však na pokyny policistů k zastavení vozidla zareagoval tím, že sešlápl plyn a začal hlídce ujíždět. Po deseti kilometrech jízdy ujíždějící řidič nezvládl řízení a na kruhovém objezdu narazil levou částí vozidla do obrubníku. Vozidlo se díky tomuto nárazu stalo nepojízdným a pronásledovaný řidič se následně pokusil z místa utéct. Zastavil se až na výzvu jednoho z policistů. Následně bylo zjištěno, že se jedná o pětadvacetiletého muže z Krnovska, kterému byl v únoru letošního roku zadržen řidičský průkaz. Policisté u tohoto řidiče provedli orientační test na přítomnost návykových látek, který byl pozitivní na Amfetamin/Metamfetamin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice