19. 7. 2010

Chodec napadl řidiče

Příborští policisté prověřují okolnosti fyzického napadení 56letého řidiče 32letým chodcem. Útočník v měsíci červnu, v Příboře, přesně mířenými údery pěstí do obličeje přes stažené okénko a následně přivřením do dveří vozidla způsobil poškozenému pohmoždění lebky a sluchu.

Policisté zahájili prověřování celé události s podezřením ze spáchání přečinu ublížení na zdraví podle § 146/1 tr.zákoníku.

 

Opilý řidič zapříčinil dopravní nehodu a z místa odjel

V neděli 18.července v obci Trojanovice řídil 40letý muž své osobní vozidlo s takřka se třemi promily alkoholu. Při vjíždění na hlavní silnici nedal přednost a ohrozil druhého řidiče, který ve snaze zabránit střetu havaroval do silničního příkopu. Opilý řidič z místa nehody odjel.

Policisté muže zadrželi a opakovanou dechovou zkouškou u něj zjistili požití alkoholu.

Nyní ve věci provádějí prověřování celé události s podezřením na spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Ke zranění osob nedošlo. Předběžná škoda na vozidle je v řádech desítek tisíc korun.


Dopravní nehoda

V sobotních ranních hodinách, 17.července, na silnici III. třídy v obci Petřvald, zakončili společnou jízdu na jednom malém motocyklu, dopravní nehodou tři mladí muži ve věku 20-23 let. Řidič utrpěl těžké zranění a jeho dva spolujezdci lehká.

Novojičínští dopravní policisté prověřují okolnosti celé události.

 

Dopravní nehodovost za víkend na Novojičínsku

Policisté vyjížděli k deseti dopravním nehodám. Jeden z účastníků dopravní nehody utrpěl těžké zranění a další dva lehké. Celková škoda v souvislosti s dopravními nehodami je vyčíslena předběžně na 500 tisíc korun.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice