17. 7. 2010

Žárlivost a alkohol

Kopřivničtí policisté prověřují případ 42letého podnapilého muže, který včerejšího dne 15.července, po rozbití domovních dveří a následně vyražením vstupních dveří vnikl do bytu, kde fyzicky napadl svou bývalou družku. Poté z bytu odešel.

Policisté muže krátce po celé události zadrželi a umístili jej do policejní cely. Nyní proti němu zahájili trestní stíhání s podezřením ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a nebezpečného vyhrožování.

 

Ukradl zahradní techniku

Včerejšího dne 15.července v ranních hodinách, v obci Bartošovice, vnikl neznámý pachatel do garáže rodinného domku a následně do sklepních prostor vedlejšího domu.

Měl spadeno na zahradní techniku. Uvnitř garáže pak vypáčil zámek dveří zaparkovaného auta. Poškozením dveří a odcizením motorové sekačky, křovinořezu, nářadí a dalších věcí způsobil celkovou v řádu tří desítek tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení ve Studénce prověřují případ s podezřením na spáchání přečinu krádeže a porušování domovní svobody.

 

Krádež chemického WC

V noci ze středy14. na 15.července, ze stavby silničního obchvatu města Příbor, odcizil neznámý pachatel chemické WC zn. TOI TOI v celkové hodnotě 28 tisíc Kč.

 

Dopravní nehody

V průběhu včerejšího dne 15.7.2010 vyjížděli novojičínští dopravní policisté ke třem dopravním nehodám. Jeden z účastníků dopravní nehody byl zraněn.

Vyčíslená škoda v souvislosti s dopravními nehodami je takřka 300 tis. Kč.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice