19. 8. 2011

Pracovní úraz na poli.

Včerejšího dne krátce po 18 hodině vyjížděli novojičínští policisté do Závišic. Oznamovatel policistům sdělil, že na poli stojí traktor s rotační sekačkou, u kterého je muž bez známek života. Policisté zjistili, že se jedna o 55letého muže obsluhujícího tento stroj, který opravoval hydraulické rameno, které jej přimáčklo k zadní části traktoru. Policisté prověřují okolnosti této smutné události. Přivolaný lékař konstatoval smrt bez známek cizího zavinění.

 

Měla 4 promile a dvě děti v autě.

Žena ve věku 41let vyrazila z Frýdlantu nad Ostravicí na koupaliště do Frenštátu pod Radhoštěm. Byla odvážná, s více jak čtyřmi promile alkoholu o půl jedenácté dopoledne a dvěma dětmi v autě jí na parkovišti kontrolovali obecní strážníci. Opakovanou dechovou zkouškou frenštátských policistů byla tato hodnota potvrzena. Opilá řidička s naměřenými hodnotami souhlasila. Přivolaný manžel si manželku převzal. Policisté jednání řidičky prověřuji s podezřením ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

Hledáme svědka dopravní nehody.

Obracíme se na svědky dopravní nehody, která se stala ve středu 17. srpna kolem 13 hodiny, ve Frenštátě pod Radhoštěm. Na křižovatce ulic 6. Května a Místecká došlo k dopravní nehodě mezi osobním motorovým vozidlem černé barvy zn. Suzuki Swift a motocyklem zn. Kawasaki. Jeden z účastníků dopravní nehody utrpěl zranění. Žádáme případné svědky této dopravní nehody, aby informace o jejím průběhu poskytli telefonicky vyšetřujícím dopravním policistům na tel. č. 974 735 251.

  

 

 

Kopl do psa.

Novojičínští policisté prověřují ojedinělý případ, který se stal v měsíci červnu letošního roku. V pátek 8. června kolem sedmé hodiny večerní na ulici v Novém Jičíně, bez příčiny nakopl nezletilý mladík psa rasy Čivava a to tak silně, že pes letěl vzduchem několik metrů a poté dopadl na chodník. Jeho zranění byla natolik vážná, že majitelka psa jej musela nechat utratit. Policisté událost prověřují s podezřením ze spáchání přečinu týrání zvířat a přečinu poškození cizí věci. Pachatel takového skutku by mohl dostat trest odnětí svobody až dva roky. Bližší informace k případu ani podezřelé osobě, která se měla dopustit uvedeného jednání, nebudeme sdělovat, jelikož se jedná o sobu mladistvou.

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice