2. 1. 2012

Chtěli mu pomoct, napadl je

Krátce před druhou hodinou ranní na Nový rok ležel v Kuníně, na mostě přes řeku Jičínku 22letý muž. Když se mu snažili novojičínští policisté pomoct a ochránit jej před podchlazením, začal je napadat. Sprostými nadávkami, kopáním nohou a údery pěstí do oblasti obličeje napadal oba zakročující policisty. Opilého agresivního mladíka s více jak dvěma promile alkoholu odvezli na záchytku do Ostravy. Z napadení úřední osoby a přečinu výtržnictví mu hrozí trest odnětí svobody v délce šesti let.

 

Na Silvestra se zapomněl v baru

Jednu a půl hodinu po půlnoci na Nový rok oznámila Frenštátským policistům žena, že pohřešuje svého 49letého přítele. Hledaný přítel měl z domu odejít krátce po půl deváté večer na Silvestra. Policisté zjistili, že hledaný byl v nočních hodinách ošetřen se zraněním v nemocnici v Novém Jičíně. Ráno v 8 hodin přišel domů. Silvestra po ošetření v nemocnici oslavil v jednom z novojičínských barů. Policistům uvedl, že čekal, až mu přijede autobus, který jej odveze domů.

 

Vloupání do herny

V ranních hodinách na Nový rok, vnikl zloděj do uzavřené herny ve Fulneku. Když z herny odcházel, odnesl si s sebou několik desítek tisíc korun.

 

Řídil se zákazem řízení

Ačkoli si byl 39letý muž ze Studénky vědom toho, že nemůže řídi motorová vozidla, přesto usedl do vozidla a jel. Policisté muže kontrolovali na Nový rok o půl druhé po poledni ve Studénce. Kontrolou zjistili, že má zákaz řízení z rozhodnutí soudu až do lét roku 2013. Svým jednání se dopustil přečinu maření úředního rozhodnutí.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice