20. 3. 2020

Vloupání do garáže na ulici Husové v Kopřivnici

V blíže neustanovené době od konce února do poloviny března letošního roku doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Husové v Kopřivnici přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se vloupal do jedné z garáží poblíž zdejšího koupaliště, ze které odcizil čtyři plechové disky včetně pneumatik a následně se vloupal do zde zaparkovaného a uzamčeného osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, ze kterého odcizil kompletní vzduchové sání, dvě xenonová světla a rezervní kolo, čímž poškozenému 42letému místnímu muži vznikla celková hmotná škoda na majetku odcizením i poškozením ve výši přes 21 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Kopřivnici a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na kopřivnické policejní číslo 974 735 731.

 

Vloupání do kůlny u rodinného domu v obci Šenov u Nového Jičína

Mezi 10. a 13. březnem tohoto roku doposud neznámá osoba spáchala na ulici Venkovské v obci Šenov u Nového Jičína přečin porušování domovní svobody a přečin krádeže tím, že neoprávněně vstoupila na oplocený pozemek jednoho z rodinných domů a z přilehlé dřevěné zahradní kůlny odcizila motorovou pilu značky Husquarna a elektrické kolo značky Apache Hawk, čímž poškozené 48leté místní ženě vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši přes 32 tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

Úmyslné poškození osobního automobilu v Bílovci a fyzické napadení svědka

Okolo dvacáté hodiny večerní 14. března letošního roku doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Slezské náměstí v Bílovci přečin poškození cizí věci a přečin výtržnictví tím, že úmyslně rozbil čelní sklo u zde zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Škoda Octavia, čímž poškozené 29leté místní ženě vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši 10 tisíc korun. Při tomto protiprávním jednání viděl doposud neznámého muže 30letý muž z Novojičínska, který byl následně fyzicky napaden úderem pěstí do hlavy ze strany tohoto neznámého pachatele, který poté odešel neznámo kam. Poškozený muž utrpěl zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření ve Fakultní nemocnici s Poliklinikou v Ostravě-Porubě. Celá záležitost je nadále v prověřování ze strany policistů z Obvodního oddělení v Bílovci a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k důvodu jejího jednání a chování, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bílovecké policejní číslo 974 735 701.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice