22. 1. 2013

Informace k požáru domu s pečovatelskou službou

Vyšetřování nadále pokračuje. Čekáme na výsledky expertíz. Policisté jsou nadále na místě a fyzicky hlídají majetek poškozených vlastníků pronajatých bytů. Asistují rodinným příslušníkům při vyzvedávání osobních věcí a potřeb seniorů. Policisté se na místě zdrží minimálně ještě celý dnešní den, do doby než budou vyměněny dveře bytů a zajištěn majetek poškozených. 
Policisté vyčlenili speciální telefonní linku pro rodinné příslušníky ubytovaných seniorů. Volat mohou na číslo 974 735 751 příborského obvodního oddělení.

 

Boural s epileptickým záchvatem

Z důvodu zdravotní nezpůsobilosti má 45letý muž z Novojičínska zákaz řízení. Toto rozhodnutí nerespektoval a začátkem měsíce ledna řídil motorové vozidlo. Během jízdy dostal epileptický záchvat. Přestal být schopen ovládat své vozidlo a havaroval do silničních svodidel. Jeho jednání prověřujeme se podezřením ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí.

 

Odcizený bagr

V obci Jistebník prověřujeme krádež pracovního stroje JCB 4CX. Ke krádeži došlo v průběhu noci z 19 na 20. ledna v areálu firmy. Zloděj zde dále poškodil vnitřní vybavení kabiny traktobagru New Holland a z nádrže odčerpal motorovou naftu. Poškozené společnosti vznikla škoda ve výši 1mil 300 tisíc korun

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice