22. 11. 2019

Případ vloupání do příručního skladu u kopřivnické prodejny

V brzkých ranních hodinách 20. listopadu letošního roku doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Husové v Kopřivnici přečin krádeže tím, že se vloupal do příručního skladu u zdejší prodejny potravin, odkud odcizil dvě plné plastové přepravky pečiva, čímž poškozené právnické osobě vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši okolo 500 korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Kopřivnici a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného zboží, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na kopřivnické policejní číslo 974 735 711.

 

Vloupání do dodávkového automobilu v Suchdolu nad Odrou

Od osmnácté hodiny podvečerní 18. listopadu do osmé hodiny ranní 19. listopadu letošního roku se doposud neznámý pachatel vloupal do nákladního motorového vozidla tovární značky Škoda Felicia Pick-up, které bylo zaparkováno v blízkosti objektu hřbitova na ulici Záhumení v Suchdolu nad Odrou. Z nákladového prostoru i z kabiny dodávkového automobilu tak došlo k odcizení motorové pily značky Hecht červené barvy, autorádia značky Sony, pánské koženkové peněženky černé barvy s různými osobními doklady a s platební kartou, čímž poškozeným fyzickým i právnickým osobám vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 6 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru mající znaky přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí a dokladů, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

Sprejerství, poškození rozvodných skříní domů na ulici Trlicové v Novém Jičíně

V přesně neustanovené době od deváté hodiny ranní 19. listopadu 2019 do osmé hodiny ranní následujícího dne doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Trlicové v Novém Jičíně přečin poškození cizí věci tím, že pomaloval elektrické rozvodné skříně na zdejších čtyřech domech. Fixem červené barvy tak zde napsal různé nečitelné nápisy a obrazce a nakreslil zde i tak zvaného smajlíka, čímž poškozeným fyzickým i právnickým osobám vznikla doposud nevyčíslená škoda. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele, jakož i k důvodu jejího protiprávního jednání a chování, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice