25. 1. 2013

Nesouhlasil s výchovou

Prověřujeme fyzické napadení, ke kterému mělo dojít v poslední den v roce 2012 v Kopřivnici mezi 21letým synem a matkou. Z důvodu rodičovských výtek řešil syn neshody skroucením její ruky, čímž jí způsobil zranění. Původně jsme věc prověřovali jako přestupek proti občanskému soužití. S ohledem na dobu léčení jsme případ překvalifikovali na přečin ublížení na zdraví.

 

Napadl svou matku i sestru

V úterý 22. ledna krátce po 15 hodině, měl napadnout v Bílovci v blízkosti gymnázia, 22letý syn svou 57letou matku. Po předchozí slovní rozepři jí srazil na zem a několikrát udeřil do obličeje.  Když se jí zastala její dcera, také ona byla odstrčena a několikrát udeřena. Obě ženy utrpěly zranění. Jednání 22letého útočníka prověřujeme se spáchání přečinu výtržnictví a ublížení na zdraví.

 

Vloupání

V Bílovci se v noci z 22. na 23. ledna vloupal pachatel do areálu firmy. Z kancelářských prostor odcizil finanční hotovost.  Společnosti tak vznikla celková škoda poškozením i odcizením ve výši 17tisíc korun.

 

Krádež věcí z auta

V Jistebníku, poblíže mateřské školky vnikl zloděj do zaparkovaného auta.  V ranních hodinách 24. 1. 2013 rozbil skleněnou výplň dveří a věci, které majitelka zanechala ve vozidle si s sebou odnesl. Poškozené tak způsobil celkovou škodu ve výši 6tisíc korun. Případ prověřujeme jako krádež.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice