25. 2. 2017

Žena napadla ženu

Ostravští kriminalisté pátrají po neznámé ženě, která napadla 27letou ženu. Oběť cestovala dne 11. 2. 2017 před 02.00 hodinou tramvají linky č. 18. Kolem 01.50 hodin vystoupila na Nádražní ulici z tramvaje, načež přišel nečekaný atak. Poškozená byla zezadu udeřena do hlavy, v důsledku útoku upadla na chodník. Údery pěstí do hlavy však pokračovaly i v době, kdy žena již ležela na zemi. Současně se podezřelá měla snažit zmocnit kabelky oběti. V průběhu incidentu se neznámé či neznámým (na místě mělo být víc osob, otřesená oběť nebyla schopna specifikovat – vzhledem k popsanému útoku – detailně okolnosti zločinu) podařilo kabelku otevřít a odcizit ženě telefon i finance. Škoda na majetku byla prvotně specifikována v částce téměř 15 000 korun. Žena utrpěla zranění, jež bylo ošetřeno lékařem.

V místě útoku se nacházely i další osoby, stejně jako na opačné straně komunikace. Přítomní lidé (na opačné straně komunikace) však nezareagovali. Druhý zajištěný záznam zachycuje dvě osoby, jejichž identitu zjišťujeme.

Přijmeme informace svědků k uvedenému skutku, stejně jako informace k totožnosti osob na záznamu a fotografiích. Fakta k věci sdělte na lince 158. Za pomoc děkujeme.

K objasnění okolnosti události byly zahájeny úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin loupeže. Pachateli skutku hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice