26. 4. 2021

V neděli kolem 17. hodiny přijali policisté oznámení, že se v Karviné na veřejném prostranství u Kauflandu a u lesoparku Dubina nachází početná skupina osob mladšího věku. Mělo mezi nimi docházet snad i k potyčce, napadání. Na místo vyjeli okamžitě policisté z několika policejních součástí, dorazili také strážníci městské policie. Osoby v tak vysokém počtu se na místě v době příjezdu hlídek nenacházely, byly zjištěny informace k jejich pohybu v různých částech města. Nedocházelo v té době k narušení veřejného pořádku nebo ohrožení životů a zdraví osob.

Policisté začali na místě neprodleně s prověřováním všech informací k události, kontaktování osob nevyjímaje. Do současné chvíle nemáme potvrzeno žádné zranění vážnějšího charakteru. Postupně zjišťujeme, kompletujeme a vyhodnocujeme dostupné informace.

V této souvislosti žádáme o svědectví osoby, které se v danou dobu na prostranství u Kauflandu a lesoparku Dubina v Karviné nacházely a disponují jakoukoliv informací k totožnosti osob z početné skupiny a k jejich jednání (potyčka, napadání), nechť kontaktují policisty na tísňové lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně. Sdělit lze také jakékoliv informace související s touto událostí.

 

Požár bytu v Karviné

V neděli 25. dubna 2021, kolem jedné hodiny noční přijali policisté oznámení o požáru bytu v Karviné a v něm nálezu ženy, u které konstatoval přivolaný lékař smrt. Evakuace osob nebyla nutná. Podle dosud zjištěných informací je zemřelou téměř 80letá uživatelka bytu. Policisté budou zjišťovat okolnosti úmrtí a rovněž v úzké spolupráci s hasiči příčiny zahoření.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice