26. 5. 2011

Vlněné přikrývky za 32tisíc – výzva

Včerejšího dne při krátké návštěvě nezvaného hosta přišel 51letý muž z Bílova o 32tisíc korun. S nabídkou vlněných dek jej v dopoledních hodinách navštívila neznámá žena. V krátké chvíli využila jeho nepozornosti a z peněženky mu odcizila peníze. Žena ve věku 30-35let, štíhlé postavy a hnědých vlasů, oblečená ve žluté halence a hnědých kalhotách z domu odešla a nastoupila do vozidla tmavé barvy s registrační značkou začínající čísly 6T8.

Bílovečtí policisté hledají svědky případně další osoby, které zaznamenaly pohyb vozidla či osádku vozidla nabízející uvedené zboží. Informace o této skutečnosti oznamte policistům telefonicky na čísle 974 735 701, nebo na linku 158. Děkujeme.

 

Neoprávněný odběr el. energie

S podezřením ze spáchání přečinu krádeže prověřují policisté oznámení týkající se neoprávněného odběru el. energie. Neznámý pachatel v době od 6. 9. 2010 do včerejšího dne u dvou domů v Jeseníku nad Odrou, odstranil v hlavních elektrických rozvodných skříních z elektroměru cejchovní plomby a provedl neodbornou úpravu v měřících zařízeních. Tímto jednáním vznikla poškozené společnosti předběžně škoda ve výši nejméně 5 tisíc korun.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice