26. 8. 2013

Uviděl kačenu, poslední řidička bourala

Z důvodu přejeté kačeny na silnici bourala 36letá řidička do vozidla. Nedodržela dostatečnou vzdálenost od vpředu zastavujícího auta a narazila do něj. To bylo odhozeno na zadní část již stojícího automobilu. Dopravní nehoda se stala v sobotu 24. srpna po 14hodině na sinici v obci Lubina. Klasická řetězová dopravní nehoda způsobená nedodržením bezpečné vzdálenosti skončila škodou na vozidlech a lékařským vyšetřením převáženého dítěte v autosedačce. První řidička zastavila za vozidlem, které zastavovalo z důvodu přejetého opeřence. Další řidič zastavil a následně do něj narazilo vozidlo poslední, které jej odhodilo do vpředu stojícího. K vážnému zranění osob nedošlo, pouze převážené dítě z důvodu možného zranění bylo převezeno k lékařskému vyšetření.  Předběžná škoda na vozidlech dosahuje několika tisíc korun.

 

Odmítl zastavit, skončil v poutech

Uháněl po zadním kole motocyklu ulicí Ostravskou v Bílovci. V pátek 23.8.2013 před sedmou hodinou večerní jej zastavovali policisté. Na jednoho z nich najel a snažil se ujet. Žádný z policistů nebyl při tomto agresivním jednání zraněn. Naopak samotný řidič skončil na zemi s pouty na rukou. Jelikož nereflektoval na výzvy k zastavení a ohrožoval policisty pro výkon povolání, použili policisté donucovacích prostředků. Ve výslechu 24letý řidič uvedl, že si byl vědom, že měl zastavit, ale záměrně tak neudělal. Jeho crossová motorka nemá přidělenou registrační značku.  Nyní se bude zodpovídat z podezření ze spáchání zločinu násilí proti úřední osobě.

 

Grafika za dvanáct

Objednanou grafickou kartu za 12tisíc korun zájemce nedostal. Když si příjemce balík rozbalil, tak uvnitř našel pouze dvě plastové láhve s neznámou tekutinou. Byl podveden nepoctivým prodejcem, který inzeroval prodej grafické karty na veřejně přístupném prodejním internetovém serveru. Nyní policisté prověřují z podaného trestního oznámení údaje k prodejci, který je podezřelý ze spáchání přečinu podvodu.

 

Tři zranění

Z doposud nezjištěných příčin skončila 36letá řidička Škody Felicie ve stromě. Vozidlo je na odpis a všichni skončili v nemocnici. V katastru obce Spálov nezvládla 36letá řidička jízdu osobním vozidlem. V sobotu 24. srpna při průjezdu pravotočivou zatáčkou sjela mimo vozovku a následně čelně narazila do stromu. Co bylo příčinou nehody je ve stádiu zjišťování. Nicméně vozidlo je na odpis a další spolujezdci, muž a žena skončili také v rukou lékařů.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice