27. 2. 2018

Z trezoru odcizil sto tisíc

Dosud neznámý pachatel se během víkendu vloupal do jednoho z pekařství na Novojičínsku. Zde po překonání uzamčených vstupních dveří do kanceláře odcizil ze zabudovaného trezoru uloženou finanční hotovost ve výši 100 tisíc korun. Policisté po neznámém pachateli intenzivně pátrají a v případě dopadení mu hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

 

Pokus o odcizení vozidla

Kopřivničtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se v době od 18. do 22. února letošního roku pokusil odcizit vozidlo značky Škoda Fabia. Toto vozidlo stříbrné barvy, zaparkované na ulici Sluneční před domem s číslem popisným 1350, se pokusil nastartovat přes spínací skříňku, což se mu však naštěstí nepodařilo. Policisté v této souvislosti žádají občany, kteří by k tomuto případu mohli poskytnou jakékoliv informace, aby je kontaktovali na telefonním čísle 974 735 731 či zavolali na bezplatnou linku 158.

 

Rozepře kvůli parkování skončila fyzickým napadením

Během uplynulých dnů došlo na parkovišti před jedním z kopřivnických supermarketů k potyčce mezi dvěma řidiči. Jejich slovní rozepře, kvůli způsobu parkování, pak skončila až vzájemným fyzickým napadením a poškozením jednoho z vozidel. Devětatřicetiletý řidič se během konfliktu rozhořčil natolik, že udeřil pěstí do zadního blatníku vozidla Škoda Octavia patřícímu druhému muži takovou silou, až jej promáčkl a způsobil tím škodu ve výši třináct tisíc korun.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice