27. 4. 2020

Vloupání do skladu společnosti v obci Suchdol nad Odrou

V dosud přesně nezjištěné době od začátku dubna do 23. dubna tohoto roku se neznámá osoba vloupala do skladu soukromé společnosti na ulici Za Nádražím v obci Suchdol nad Odrou, odkud odcizila na dřevěné paletě stočenou bronzovou pásovinu o váze téměř 300 kilogramů, čímž poškozeným místním právnickým osobám vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 46 tisíc korun. Tento zločin krádeže nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného materiálu, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

Pokus vloupání do potravinového automatu v Novém Jičíně

Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neustanovené době mezi osmnáctou hodinou odpolední 24. dubna a šestou hodinou ranní 25. dubna tohoto roku v přízemí objektu autobusového nádraží na ulici Palackého v Novém Jičíně zločin krádeže ve stádiu pokusu a přečin poškození cizí věci tím, že se nejprve pokoušel vloupat do zde instalovaného potravinového automatu značky Delikomat, což se mu nepodařilo a následně tento přístroj povalil na zem a takto jej na místě zanechal, čímž poškozené právnické osobě vznikla škoda v předběžné výši 10 tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

Úmyslné poškození automobilu v obci Studénka

Mezi dvacátou hodinou večerní 24. dubna a sedmou hodinou ranní 25. dubna tohoto roku doposud neznámá osoba spáchala na ulici L. Janáčka ve Studénce přečin poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkované osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Octavia. Provedením různých rýh a poškrábáním laku celé karosérie automobilu vznikla poškozenému 45letému místnímu muži celková hmotná škoda na majetku ve výši 60 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Studénce a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k důvodu jejího počínání, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na studénecké policejní číslo 974 735 761.

 

Dopravní nehoda cyklistky na katastru Bílovce

Pár minut před devatenáctou hodinou podvečerní 24. dubna 2020 jela 29letá žena z Brna na svém jízdním kole ve směru od Bílovce na obce Ohrada a Stará Ves, přičemž podle jejich slov omylem prudce zmáčkla páčku přední brzdy, vlivem čehož došlo k zablokování předního kola a ona přepadla přes řídítka do zatravněného pravého silničního příkopu. Při této kolizní situaci v dopravě utrpěla žena zranění s nutností leteckého transportu do Fakultní nemocnice s Poliklinikou v Ostravě-Porubě. Ke zranění žádných jiných zúčastněných osob nedošlo a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši jednoho tisíce korun. Orientační dechová zkouška nebyla u cyklistky provedena z důvodu jejího zranění, při lékařském vyšetření a ošetření v ostravské nemocnici u ní byl nařízen odběr biologického materiálu (krve) ke zjištění, zda v době řízení jízdního kola nebyla pod vlivem alkoholických nápojů nebo jiných návykových látek. Celá záležitost je nadále v prošetřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Novém Jičíně.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice