28. 2. 2017

Pokousání psem

Fulnečtí policisté zahájili úkony trestního řízení, směřující k prověření a objasnění skutečností, které nasvědčují spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti.

Tohoto skutku se měl dopustit šestašedesátiletý muž z Fulnecka, který na konci ledna tohoto roku venčil své psy rasy Rottweiler bez náhubků, přitom se mu jeden z psů vytrhl a zaútočil na další dva psy, kteří šli po polní cestě v doprovodu svých majitelů. Ti chtěli své psy bránit a zvedli je ze země, přičemž byli pokousáni od obou Rottweilerů, které se snažil jejich majitel odtrhnout. Při bránění psů došlo u obou mužů k poranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Majiteli útočících psů nyní hrozí trest odnětí svobody za přečin ublížení na zdraví z nedbalosti až na jeden rok.

 

Další kabelka

Svou kabelku poškozená odložila na sedadle spolujezdce vozu zaparkovaného u jednoho z ostravských prodejních komplexů. Zatím neznámý pachatel se zavazadla dne 27. 2. 2017 kolem 18.35 hodin zmocnil, přičemž otevřel dveře u řidiče, vnikl do interiéru vozu, byť oběť stála bezprostředně vedle vozidla. Spolu s kabelkou „zmizely“ další věci – finanční hotovost ve výši přesahující 25 000 korun, doklady, kreditní karty, mobilní telefon, šperk a další. Celkovou škodu na majetku specifikovala žena v předběžné výši přesahující 74 000 korun. K objasnění okolnosti události jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádež a pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

 

Atak holí

Ostravští policisté pátrají po neznámém muži, který dne 27. 2. 2017 kolem 13.45 hodin v Ostravě napadl 32letého muže tak, že upadl a utrpěl zatím nespecifikovaná zranění. K ataku došlo na pozemní komunikaci před domem po předchozí hádce mezi podezřelým a poškozeným na kolečkových bruslích. Neznámý udeřil oběť holí takovým způsobem, že upadla. Z místa podezřelý odešel, zraněný byl ošetřen záchranáři a transportován do nemocnice. K objasnění okolnosti události jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice