28. 4. 2011

Vyhrožoval zabitím

Muž ve věku 43let ze Štramberku vyhrožoval své 39leté družce, ve společném bytě, tak intenzivně a takovým způsobem, že u ní vzbudil důvodnou obavu o její život a zdraví. Přivolaní kopřivničtí policisté druha vykázali ze společného obydlí na 10 dní. Jednání muže nyní prověřují ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování. Trest, který mu může soud udělit je až 1 rok odnětí svobody.

 

Zpronevěra

Ze zpronevěry více jak 200 tisíc korun prověřují novojičínští policisté jednání 45letého muže, který nenakládal s finančními prostředky tak, jak měl. V období několika měsíců letošního roku jakožto regionální zástupce převzal finanční hotovost od svých podřízených, ze kterých měl vyplatit provizi. Provizi však nevyplatil a finanční prostředky si ponechal pro svou vlastní potřebu. Za uvedené jednání hrozí muži až 5let trestu odnětí svobody.

 

Sražený chodec

Včerejší noci v 21 hod., na přechodu pro chodce, v obci Kopřivnici na ulici ČS.Lid.Armády, srazil řidič motorového vozidla chodce, který bezprostředně před ním vstoupil do vozovky. Chodec ve věku 32 let utrpěl těžká zranění a byl převezen k lékařskému ošetření. Alkohol u řidiče byl vyloučen dechovou zkouškou. Okolnosti dopravní nehody vyšetřují novojičínští dopravní policisté.

  

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice