28. 6. 2016

 Prsten 

Po prstenu, jehož hodnotu specifikovala poškozená ve výši 150 000 korun, pátrají ostravští policisté. Stejně jako po zatím neznámém pachateli, který se šperku zmocnil.

Dne 11. 6. 2016 učinila oznámení 21letá poškozená, která měla prsten odložit v prostoru umyvadla na toaletách ostravského kina. Šperk na popsaném místě zapomněla. Žena navštívila kino, a že šperk nemá u sebe, zjistila dne 11. 6. 2016. Nato věc vpodvečer oznámila policistům. K popisu prstenu dále oznamovatelka uvedla, že šperk byl vyroben na zakázku, je jedinečný. Žena sdělila, že šperk je vyroben ze čtrnáctikarátového zlata se vsazeným rubínem ve tvaru obdélníku. Po stranách prstenu byly umístěny diamanty, celkem deset.

Existuje další, takřka identický prsten, jen počet diamantů po stranách je sedm kusů (zatímco její prsten měl po stranách umístěno pět diamantů). Foto podobného šperku přikládám. Žádáme svědky, kteří mohou k věci podat jakékoli informace (šperk mohl, může být nabídnut k prodeji), aby nás kontaktovali na lince 158.

K objasnění věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádež. Pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

 14

 

Pátrání po erotickém zboží

K méně obvyklým věcem, po kterých nyní policisté pátrají, náleží i erotické pomůcky. Toto zboží se totiž stalo předmětem zájmu pachatele. V noci z 25. 6. 2016 na 26. 6. 2016 došlo ke krádeži věcí z prodejny sexshopu v Ostravě. Pachatel překonal zajištění provozovny, načež do objektu vnikl. Mimo jiné neznámý odcizil i zboží za zhruba 75 000 korun. Není vyloučeno, že erotické pomůcky (vibrátory, Venušiny kuličky a mnohé další) budou nabídnuty k prodeji. Přivítáme jakékoli informace k předmětnému skutku krádeže na lince 158. K objasnění věci zahájili policisté úkony trestního řízení pro trestný čin krádež. Poškozený subjekt specifikoval škodu (předběžná výše) v celkové výši přesahující 100 000 korun. Pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice