29. 1. 2015

Dostal smyk

Rušné chvíle hned po ránu dnešního dne zažil 50letý řidič na silnici v Příboře. Před sedmou hodinou ranní jel po hlavní silnici ve směru z Nového Jičína na Příbor, kdy v úseku čtyřproudé silnice těsně za viaduktem dostal smyk se svým vozidlem VW Caddy, převrátil se přes střechu a nakonec zůstal stát na boku opřený o svodidla. Při nehodě utrpěl lehká zranění s ošetřením zdravotníky na místě nehody.  Nikdo jiný ve vozidle nejel, ani k dalšímu zranění ostatních osob či škodě na majetku účastníku nedošlo.Policisté v době vyšetřování nehody krátce uzavřeli silnici. Po odstranění následků nehody a odtahu vozidla byl provoz opětovně zprůjezdněn.

DN na čtyřpruhu 29.1.2015 foto PČR NJ (1) DN na čtyřpruhu 29.1.2015 foto PČR NJ (2)

 

Vloupal se do kadeřnictví

Kopřivničtí policisté pátrají po pachateli vloupání do provozovny kadeřnictví na ul. Hanse Ledwinky v Kopřivnici. K vloupání mělo dojít v období nočních hodin z úterý 27. na 28.1.2015. Zloděj násilím vnikl do budovy, přes uzavřený bufet proboural sádrokartonovou stěnu kadeřnictví a odcizil vlasovou kosmetiku a další vybavení. Majitelce vznikla škoda přesahující 5 tisíc korun.  

probouraný otvor ve zdi foto PČR Nový Jičín

 

 

Vypovídala lživě

S podezřením ze spáchání přečinu křivé výpovědi je podezřelá 40letá žena. Tohoto jednání se měla dopustit tím, že uvedla nepravdu ve své svědecké výpovědi.  O tom, že uvedla nepravdu, ji usvědčila další výpověď a zpracovaný znalecký posudek z oboru písmoznalectví.   Za toto jednání může dostat trest odnětí svobody v déle 6 měsíců až 3 let nebo zákaz činnosti.

 

Zpronevěřila tržbu

Ze zpronevěry je podezřelá 25letá servírka, která si v jedné z Příborských restaurací ponechala provozní zálohu s denní tržbou. Poškozený majitel vyčíslil škodu na více jak 5 tisíc korun.  

 

Opilá řidička

Bílovečtí policisté zastavili vozidlo s opilou řidičkou. Samotná kontrola probíhala na silnici v obci Jistebník  v noci 28.1.2015 před druhou hodinou.  Dechovou zkouškou u ní zjistili hodnoty přesahující 2 promile alkoholu. Řidička se policistům k požívání alkoholu před jízdou doznala. Svým jednáním se dopustila přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice