3. 8. 2011

Aktuální dopravní situace na silnici I/48

Krátce před devátou hodinou (08.52) došlo na frekventované silnici I/48 u Palačova na Novojičínsku k vážné dopravní nehodě dvou nákladních vozidel. Při nehodě byly dvě osoby lehce zraněny a jeden účastník nehody utrpěl těžká zranění. V současné době probíha šetření této dopravní nehody a silnice je v obou směrech neprůjezdná. Policisté provádějí odklon dopravy, a to přes okolní obce. Silnice bude uzavřena v obou směrech přibližně do poledních hodin.

 

Doplnění informací k nehodě dvou kamionů u Starého Jičín – Palačova na Novojičínsku

K nehodě dvou nákladních vozidel došlo asi 100 metrů před odbočky na obec Dub. Jednalo se o čelní srážku. Jedeno z nákladních vozidel byla cisterna, která převážela sypký materíál. K jeho úniku naštěstí nedošlo. Silnice bude uzavřena přibližně na 5 hodin. Motoristům, kteří jedou tímto směrem doporučujeme se místu vyhnout, a to přes objízdnou trasu Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Kunín, Suchdol nad Odrou, Mankovice, Vražné a Bělotín, a to v obou směrech.

 

K dolnění zprávy

Podle posledních informacíl při nehodě došlo k těžkému zranění řidiče kamionu, který přejel do protisměru a k lehkému zranění u jeho spolujezdce. Řidič cisterný zraněn nebyl a dechová zkouška byla negativní. Předběžná škoda na vozidlech, poškozených svodidlech a převáženého materiálu přesáhne částku 4 milióny korun. V šetření okolností a příčiny nehody nadále pokračují novojičínští policisté. V čase 11.50 hodin byla silnice částečně průjezdná, kdy na místě policisté řídí dopravu kyvadlově. V místě nehody nadále probíhá přečerpávání poškozené cisterny, ve které se nachází sypký materiál.

  

  

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice