30. 7. 2010

A zase kradla

Pozornosti pokladní neunikla 25letá žena, když procházela kolem pokladny. Po oslovení k nahlédnutí do tašky, tuto upustila a dala se na útěk. Před opuštěním prodejny byla zadržena ostrahou. Tašku, kterou upustila, měla upravenou tak, aby odcizené zboží nezaregistroval bezpečnostní systém.

Odcizením několika desítek kusů parfémů a deodorantů, způsobila prodejně škodu ve výši více jak 12tisíc korun.

Novojičínští policisté prověřují jednání zadržené s podezřením ze spáchání přečinu krádeže. V letošním roce již byla za stejný přečin odsouzena Městským soudem v Brně

 

Nerezové sudy za 10 tisíc

Frenštátští policisté vyšetřují případ přečinu krádeže nerezových sudů z restaurace. V ranních hodinách, 29. července, vnikl pachatel do sklepních prostor restauračního zařízení, z kterého odcizil několik prázdných pivních sudů. Majiteli tak vznikla škoda ve výši takřka 10tisíc korun.

Za uvedený skutek hrozí zloději trest odnětí svobody ve výši až dvou let.

 

Další zadržená osoba

Frenštátští policisté zadrželi 18letého muže, na kterého byl vydán okresním soudem příkaz k dodání do výkonu trestu. Tím, že neakceptoval rozhodnutí soudu, ačkoli o tom prokazatelně věděl, mařil jeho rozhodnutí. Policisté muže předali do věznice a nyní proti němu zahájili úkony trestního řízení s podezřením ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí.

 

Motorový člun boural do svodidel

V časných ranních hodinách 30. července, na silnici I třídy č.48 v obci Šenov U nového Jičína, havaroval řidič s naloženým motorovým člunem do svodidel.

Ke zranění osob nedošlo. Přesná příčina dopravní nehody se zjišťuje.

 

Srážka motocyklisty s autem

Dopravní nehoda mezi osobním vozidlem a motocyklem se stala ve čtvrtek 29.července v Kopřivnici, na silnici II třídy. 22letý řidič nedal přednost po hlavní silnici jedoucímu motocyklistovi. Osmnáctiletý řidič motocyklu utrpěl zranění a byl převezen k lékařskému ošetření.

Novojičínští dopravní policisté vyšetřují okolnosti DN.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice