4. 5. 2017

Dopravní nehoda – výzva policie

Dne 1. května 2017 v 12:25 hodin došlo v obci Bravantice k dopravní nehodě. Stalo se tak na silnici II/647, na přechodu pro chodce u zastávek autobusů. Řidič motocyklu značky HONDA jel po uvedené silnici ve směru od Bílovce na Klimkovice a na přechodu pro chodce se střetl s dítětem s jízdním kolem. Při nehodě došlo ke dvěma těžkým zraněním. V této souvislosti hledá Policie ČR svědky této dopravní nehody. Policisté žádají občany, kteří by mohli k této události podat jakékoliv informace, aby tyto informace sdělili osobně na kterékoliv oddělení Policie ČR, či na telefonní číslo. 974 735 251 nebo 253 nebo na linku 158.

 

Prověřování pokračuje

Ostravští kriminalisté pokračují v prověřování okolností trestného činu krádeže a poškození cizí věci, ke kterému došlo v přesně nezjištěné době ve dnech 18. 3. 2017 a 19. 3. 2017. Zatím neznámý pachatel vnikl po překonání dveří do objektu, ve kterém dále poškodil jeho zařízení a opět překonal zajištění prodejny, do které vnikl. Z prostor prodejny klenotnictví v Ostravě následně neznámý odcizil desítky různých značkových hodinek. Pachatel tak způsobil jak škodu poškozením, tak škodu odcizením. Dle aktuálních informací škoda přesáhla částku 3 500 000 korun.

Policisté pokračují v pátrání po pachateli i odcizených věcech. Obrazové záznamy odcizených předmětů přikládám a žádám o zveřejnění. Odcizené hodinky mohou být nabídnuty dále k prodeji. Žádáme veřejnost o jakékoli informace k věci na lince 158. Za pomoc děkujeme. Pachateli skutku hrozí trest odnětí svobody až na osm let.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice