5. 7. 2015

Stačí okamžik 

Ostravští policisté pátrají po podezřelém, který se zmocnil kabelky 42leté poškozené. Škoda na majetku byla předběžně specifikována ve výši téměř 14 000 korun. Ke skutku došlo 4. 6. 2015 kolem 16.50 hodin v Ostravě-Mariánských Horách na ulici Grmelova. 49letý řidič se po vystoupení z vozu věnoval tankování pohonných hmot. Jeho spolujezdkyně šla nákup uhradit. Na sedadle automobilu zůstala kabelka ženy s doklady, klíči, mobilním telefonem a dalšími věcmi.

K objasnění okolnosti věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádež. V průběhu prověřování byly provedeny výslechy osob, byl zajištěn také obrazový záznam. Přikládám jej a žádám o zveřejnění s výzvou svědkům, kteří mohou přispět k objasnění věci. Jakékoli informace lze sdělit na lince 158.

Díky přiloženému záznamu lze konstatovat, že během vskutku velmi krátké chvíle byl čin spáchán a znovu apelovat na veřejnost, aby věnovala svým věcem dostatečnou pozornost. A to i v situacích, kdy jsou věci odloženy v dosahu majitelů, neboť ke spáchání krádeže stačí velmi krátká chvíle…

Pachateli trestného činu krádeže hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

04 06

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice