7. 2. 2012

Otrávil se výfukovým plynem

Na odstavné ploše u silnice v obci Rybí u Nového Jičína, v neděli 5. února po 9 hodině ranní, našel v autě mrtvého muže.    Zaparkované vozidlo mělo dovnitř zavedenou hadici napojenou na výfuk. Muž, který nešťastníka nalezl, přivolal záchrannou službu. Lékař už jen mohl konstatovat smrt. Prvotním ohledáním zemřelého, nebyly zjištěny známky cizího zavinění. Policisté prověřují okolnosti této smutné události.

  

 

Porvali se na plese

Krátce před sobotní půlnocí se porvali na plese v Libhošti. Padla facka ženě, několik vzájemných úderů a už byla mela. Policisté proti dvěma rozvášněným mužům ve věku 30 a 33 let, použili donucovací prostředky, aby je uklidnili a zabránili jejich dalšímu agresivnímu chování.  Ani to však nepomohlo a tak oba skončili na protialkoholní stanici. Po vystřízlivění po nich policisté požadovali vysvětlení. Jejich jednání prověřují s podezřením ze spáchání přečinu výtržnictví.

 

Ublížení na zdraví

Ve Štramberku na chodbě restaurace ul. Nádražní, napadl neznámý muž 40letého poškozeného. V sobotu kolem 20hodiny, úderem do hlavy a následnými kopy do celého těla mu útočník způsobil zranění se zlomeninou pravé klíční kosti. Kopřivničtí policisté prověřují tuto událost s podezřením ze spáchání přečinu ublížení na zdraví.

 

Poškození vozidel

Jedenáct osobních motorových poškodil pachatel v Šenově u Nového Jičína před restaurací na ul. Dukelské.  V neděli 5. února, krátce po 12 hodině v noci propíchal pneumatiky a poškrábal karoserie vozidel. Majitelům automobilů tak způsobil předběžnou škodu ve výši 40 tisíc korun. 

  

 

Zákaz řízení

Řidiče se zákazem řízení motorových vozidel zastavili a následně kontrolovali frenštátští policisté. O půl 4 ráno zjistili při silniční kontrole, že 33letý řidič má odebraný řidičský průkaz na 24 měsíců. Nyní proti muži povedou trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice