9. 7. 2010

Mladík odcizil ze stanu na zahradě notebook

Osmnáctiletý mladík ze Studénky čelí podezření ze spáchání přečinu krádeže. Podezřelý měl v noci na 4. července letošního roku z nezajištěného stanu na volně přístupném prostranství ve Studénce odcizit notebook ACER Aspire s černou kabelou a myší. Způsobena škoda odcizením činila šest tisíc korun. V těchto dnech byl jako pachatel skutku zjištěn místní mladík, kterého policisté prošetřují i v souvislosti s dalším případem, tentokrát z krádeže tržby v jedné restauraci ve Studénce. Odcizený notebook byl u mladíka zajištěn a následně bude vrácen jeho majiteli.


Nebezpečné pronásledování

Příborští policisté prošetřují okolnosti případu přečinu nebezpečného pronásledování, kterého se dopustil doposud neznámý pachatel. Ten v době od května do současnosti poškozené telefonuje a zasílá SMS zprávy obsahující vulgární a urážlivé výrazy, přičemž poškozené vyhrožuje zabitím, z důvodu údajného poměru mezi ní a přítelem pachatelky. Uvedené jednání u poškozené vzbudilo důvodnou obavu o její život nebo zdraví a věc oznámila na policii.


Krádež kol z vozidla

V noci na 7. července odcizil neznámý pachatel ze zaparkovaného vozidla Seat Toledo kompletní čtyři kola. Ke krádeži došlo v jednom bazaru v Bílovci na Novojičínsku. Pachatel nejdříve překonal oplocení pozemku, následně vnikl do vozidla a z něj vyndal zvedák. Ten použil při demontování a odcizení 4 kusů kompletních hliníkových kol značky Seat 15″ s pneumatikami Bridgestone o rozměrech 195/50 x 15. Způsobená škoda odcizením činila 15 tisíc korun a poškozením za dalších 10 tisíc korun. Pachatel se dopustil přečinu krádeže a poškození cizí věci.


 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice