9. 7. 2013

Během noci zmizely dvě octavie

Dva automobily Škoda Octavia ukradli neznámí pachatelé během noci z neděle na pondělí 8. července v Kopřivnici. První z vozidel zmizelo i s navigací z ulice Pod Bílou horou. Jeho majitel škodu vyčíslil na téměř 300 tisíc korun. Jednalo se o vozidlo šedé barvy a roku výroby 2009.
Druhé  auto ukradl zloděj z ulice Moravská, majitel zároveň přišel o doklady nutné k provozu vozidla a servisní knížku. Vůz černé barvy si cenil na 220 tisíc  korun. I v tomto případě se jednalo o vozidlo z roku výroby 2009.
V obou případech již kopřivničtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a po pachatelích a odcizených vozidel intenzivně pátrají.

 

Na přehradu přijel rybář motocyklem, domů musel pěšky

Kopřivničtí policisté v těchto dnech vyšetřují krádež motocyklu, ke které došlo na břehu Větřkovické přehrady v Kopřivnici, část Lubina. Neznámý pachatel odcizil dne 4. července v době od 04.15 do 04.30 hodin odstavený motocykl Simson SR 50, červené barvy, rok výroby 1989 a v hodnotě 18 tisíc korun. Majiteli, který přijel k přehradě na ryby, zloděj odcizil i přilbu na motocykl stříbrné barvy a sluneční brýle. Policie České republiky v Kopřivnici tímto žádá všechny občany, kteří by mohli ke krádeži uvedeného motocyklu uvést jakoukoli informaci, nechť ihned kontaktují nejbližší policejní služebnu či přímo linku 158.

 

Krádež bronzového kříže z hrobu v Příboře.

To, že zlodějům není nic svaté, dokazuje poslední případ krádeže z Příbora. Neznámý pachatel odcizil z hrobu bronzový kříž s Ježíšem Kristem. Jednalo se o kříž velikosti 77 na 25 centimetrů a tloušťky 5 centimetrů. Zloděj tak způsobil poškozené rodině škodu za osmnáct tisíc korun. Ke krádeži došlo v noci na 8. července na zdejším „Starém hřbitově“ v Příboře. Případem se zabývají příborští policisté a po pachateli a odcizeném bronzovém kříži pátrají. Žádáme tímto každého, kdo by k objasnění uvedeného skutku mohl přispět jakoukoliv  informací, aby ji předal policistům na jejich služebně či telefonních číslech 974 735 751, případně 158.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice