1. 9. 2023

Někdo ven???. Zapoj se! 1. 9. 2023 – rozloučení s prázdninami! Prázdninový projekt pro kopřivnickou mládež, pro všechny, kteří chtějí něco prima zažít. Do programu se můžeš zapojit aktivně i ty. Přijď si zazpívat, zahrát, pobavit se a rozloučit se s prázdninami. Součástí hudebního stánku bude i blok spontánního bubnování a hromadné kytarové okénko (tour de táborák). Centrum města 15:00

 

KONCERT Ve Féjkovně v Kopřivnici 1. 9. 2023 od 20:00 hodin: Thom Artway + Gabriela Dreslerová, Kopřivnice. Ve Féjkovně poprvé vystoupí zpěvák, textař a kytarista Thom Artway, který patří aktuálně k nejuznávanějším mladým muzikantům české hudební scény. Večer svým vystoupením zahájí mladá folková naděje Gabriela Dreslerová z nedalekého Bilovce, která se nebojí prezentovat vlastní tvorbou, ve které zachycuje radosti i strasti každodenního života.

 

Již 7. ročník cyklistického závodu pro děti do 16 let Drtík 2023. Zaručená odměna pro všechny děti, které se do závodu přihlásí. Kopřivnice, Skautské a lezecké centrum VANAIVAN v sobotu 2. 9. 2023 od 9:00.

 

Železný hasič-sobota 2. 9. 2023, Kopřivnice. 6. ročník soutěže TFA Junior, která je určena pro mládež. Jedná se o upravenou verzi standardní soutěže TFA pro dospělé, avšak disciplíny nejsou fyzicky tolik náročné, aby byly vzhledem k věku závodníků proveditelné. Disciplíny spočívají v natažení hadic, přemístění závaží a dle věku soutěžících je odstupňován počet úderů kladivem v tzv. Hammerboxu a výška bariéry, kterou musí překonat. V neposlední řadě musí závodníci dle své kategorie vystoupat do určeného nadzemního podlaží budovy úřadu, kde je cíl. Start e prezentce před budovou Městského úřadu Kopřivnice od 12:00 hodin.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice