10. 10. 2012

 

ČESKÁ UNIE AIKIDO Pořádá nábor do oddílu bojového umění 11. 10. 2012 v 18.00 

v Kulturním domě v Kopřivnici nebo můžete přijít kdykoli na trénink aikido: pondělí a čtvrtek od 18:00. Vítáni jsou zájemci od 8 let. Horní věková hranice je neomezená.

 

 

Expedice Bílá Hora 2012 – 11. 10. 2012 – akce pro horolezce z mateřských škol a jejich nosiče… 

ale i pro všechny, kteří chtějí zdolat malou velkou Bílou horu!!!

Postupové tábory:

                                               1.  „Co si sbalíš do batohu“

                                               2.  „Co nepatří do přírody“

                                               3.  „Hod na cíl“

                                               4.  „Vystopuj Yettiho“    

Na vrcholu: občerstvení, nízké lanové překážky, trampolína, slackline.

 

 

V pátek 12. Října 2012 se v Kopřivnici uskuteční poslední letošní farmářský trh. Na pěší zóně v centru města bude možné od 9 do 16 hodin nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu, bylinky, přírodní šťávy, koření, oříšky, domácí uzeniny, pečivo, mléčné produkty, sýrové speciality a další chutné potraviny i zajímavé regionální výrobky od pečlivě vybíraných prodejců. O doprovodný program se tentokrát postará Jaromír Durček, který chystá výstavku právě rostoucích hub a bude otevřena i mykologická poradna.

 

V pátek 12. Října 2012 v kulturním domě: Neil Simon – Vstupte! – komedie o nekončících patáliích dvou klaunů na penzi. Hrají Petr Nárožný, Ladislav Mrkvička, Jan Čenský, Libuše Švormová.

 

 

Hokej: 13. 10. v 17 hod. HC Kopřivnice – HK Krnov (3. kolo KL mužů).

 

 

20 volebních místností se pro krajské volby  Kopřivnici otevře v pátek 12. října od 14 hodin a uzavře v sobotu 13. října opět ve 14 hodin.

Umístění volebních místností se oproti předcházejícím rokům výrazně nemění. Pouze okrsek č. 6, původně umístěn v Obřadní síni města Kopřivnice, se přemístí do budovy základní školy dr. Milady Horákové.

V MSK je do letošních voleb registrováno 21 stran a sdružení s 1196 kandidáty. Hlasovací lístky voliči obdrží nejpozději tři dny před zahájením voleb. Pokud he ve schránce nenajdou, získají je přímo ve volební místnosti spolu s šedou obálkou, do které za plentou vloží své hlasovací lístky. Volič si může vybrat pouze jeden hlasovací lístek strany, hnutí nebo koalice, které chce dát svůj hlas. Na zvolené kandidátce může, ale také nemusí, zaškrtnout nejvýše čtyři jména osob, které preferuje, tzn. že jim dává přednost před ostatními kandidáty strany.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice