8. 10. 2012

 

Změna poplatků za služby TV studia Kabelové televize Kopřivnice od 1. října.

Dochází především k zpoplatnění zpracování videotextové strany za oznámení, informace o činnostech, akcích či jiných aktivitách pro příspěvkové organizace, nestátní neziskové organizace a občanská sdružení. Více informací najdete na našem webu.  Další změna se týká soukromé inzerce – bezplatně do videotextového vysílání budou od 1. listopadu zařazeny pouze inzeráty vložené přes webový portál www.ktkinzert.cz  registrovanými uživateli, nebo osobně ve studiu KTK.

 

 

Novojičínský region je dosud jako jediný v rámci Moravskoslezského kraje bez babyboxu – to by se mělo změnit už 5. prosince, kdy by měla v areálu novojičínskénemocnice být instalována vyhřívaná schránka pro novorozence.

 

 

Kopřivnický rok aktivního stárnutí pro seniory: 10. 10. 2012 od 8:30 hod. ve skautském centru VANAIVAN a na Krytém bazénu v Kopřivncici proběhne „Sportovní den pro aktivní seniory“ – kde si mohou senioři nejen aktivně zacvičit, zaplavat a zasoutěžit, ale také se dovědí řadu informací z oblasti sebeobrany – jak se účinně bránit a z oblasti reflexní terapie – o aktivní obraně proti bolesti, únavě a stresu.

 

 

Minulý týden proběhl v Novém Jičíně tradiční běžecký závod Běh dětí a rodičů novojičínským parkem. Jednalo se již o jeho 6. ročník a jeho pořadatelem byly město Nový Jičína, Klub vodních sportů Laguna, Cykloklub Nový Jičín a okresní sdružení České lékařské komory. Běžecký závod byl také zařazen do Lašské běžecké ligy.

V mužích vyhrál Jakub Ambros z Kopřivnice před Radkem Křenkem z Frenštátu. Mezi ženami kralovala Marie Berná, před kopřivnickou Kristýnou Čablovou.

V kategorii dětí si z novojičínských zástupců připsali vítězství tito závodníci a závodnice: Ondřej Škývara (AK Kopřivnice), Filip Raška (AK Kopřivnice), Hynek Bartoň (LBK Kopřivnice), Jáchym Polák (Nový Jičín), Vladimír Polák (Nový Jičín), Nela Štefková (Tichá), Vanesa Jančaříková (Nový Jičín), Nikola Chovanečková (AK Kopřivnice) a Marta Juříčková (Nový Jičín).

 

 

ČESKÁ UNIE AIKIDO Pořádá nábor do oddílu bojového umění 11. 10. 2012 v 18.00 

v Kulturním domě v Kopřivnici nebo můžete přijít kdykoli na trénink aikido: pondělí a čtvrtek od 18:00. Vítáni jsou zájemci od 8 let. Horní věková hranice je neomezená.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice