12. 7. 2023

STŘEDA  12. července 2023-WORKSHOP: Motýlí den  Štramberk-Workshop pro děti v Muzeu Šipka v rámci akce Prázdniny s Muzeem Šipka.Výroba dekorací s motýlí tématikou, Muzeum Šipka 10:00 – 16:00 

 

STŘEDA  12. července 2023 KONTRASTY Kopřivnice-Barokní hudba a folklorismus 20. století. Gabriela Tannertová – cimbál, Hana Jamrozová – soprán. Zazní díla – H. Purcella, G. F. Händela, Z. Kodálye, B. Bartóka, L. Janáčka. Šustalova vila  19:00.

 

Stay Strong proběhne na zimním stadionu. Ve čtvrtek se uskuteční další akce prázdninového projektu Někdo ven??? Tentokrát se mladí, pro které je projekt primárně určený, mohou těšit na workshopy armwrestlingu, sebeobrany, vzpírání a skákání přes švihadlo. Stay Strong proběhne ve čtvrtek 13. července od 16:30 na zimním stadionu a vstup je zdarma. Všechny workshopy povedou profesionálové ve svém oboru – mistr Evropy v armwrestlingu Adam Číp, policejní instruktor Radek Supík, úspěšný trenér vzpírání Martin Mičulek a Šviháci ze svihej.cz.

 

ČTRVTEK 13. července 2023-Komentovaná prohlídka města Příbor. Barokní Příbor s prohlídkou kostela sv. Valentina. Sraz u Informačního centra v 17:00 hodin.

 

PRO DĚTI: Někdo ven??? | Kopřivnice

Prázdninový projekt pro kopřivnickou mládež, pro všechny, kteří chtějí něco prima zažít.

Sbírej karabiny a připoj se!

Kde: Zimní stadion | Kdy: 16:30 | Vstupné: Zdarma.

Komentovaná prohlídka města Příbor | Příbor

Barokní Příbor s prohlídkou kostela sv. Valentina.

Kde: Sraz u Informačního centra | Kdy: 17:00

KINO KOPŘIVNICE SE JIŽ TRADIČNĚ V SRPNU PŘESOUVÁ POD OTEVŘENÉ NEBE. Ve dnech od 3. do 13. srpna vždy od 20.45 představí Kino Kopřivnice na louce letního koupaliště v Kopřivnici v průběhu jedenácti dní třináct snímků.

Čekají vás zahraniční trháky, filmové novinky, a filmy z českých dílen. Letní bikino otevře Grand prix se Štěpánem Kozubem, a v pátek se můžete těšit na dvojitou produkci-animovaný super Mario a v 11 horor Kostlivec. V následujících dnech například Avatar a další trháky. Areál bude přístupný od 19:00. Záhodno je vzít si s sebou deku, či něco na sezení. Kapacita laviček je omezená. Letošní ročník, stejně jako ty předchozí nese název Letní kino BIKINO „na zelené dece“, a to proto, že je třeba neustále myslet na naši Zemi a ekologicky likvidovat odpadky. Cena vstupného je pro letošní rok jednotně 100 Kč.

O další volňásky můžete soutěžit na facebooku kopřivnického kina, program je zatím tajemstvím, ale vy můžete postupně den za dnem podle fotografií odhalovat jednotlivé filmy a vyhrát další volné vstupenky na film dle vlastního výběru z repertoáru letního kina. Více na www.kino.kdk.cz

 

Kopřivnice se stala již tradičním partnerem největšího festivalu tzv. staré a duchovní hudby v ČR, Svatováclavského hudebního festivalu, na který se můžete těšit v září. Během roku navíc realizuje i Hudební výlety, které otevírají skvosty architektury Moravskoslezského kraje-jeden z nich zamířil do kopřivnického Muzea nákladních automobilů Tatra, ve čtvrtek 29. června 2023. Hudební výlety tradičně přivezly prvotřídní projekt jako pozvánku na zářijový 20. jubilejní ročník SHF. Do Kopřivnice festival zamíří 23. 9. Podrobný program najdete na webu shf.cz.

 

Hlavními tipy měsíce července na programu HBO jsou Liga Spravedlnosti Zacka Snidera a biografické třídílné drama Nolly, které komplet můžete sledovat 23.7. Dále historické akční drama Válečnice (9.7.) a Šoumen Krokodýl (16.7.) Ze seriálů se můžete těšit na finále minisérie Idol. Pro milovníky fantasy je připravena kompletní kolekceHobbita, od 15.7. každou sobotu ve 20.00. Eurosport nabízí v červenci dva velice významné eventy Tour de France (Eurosport 1 a Wimbledon (Eurosport 2). Od 25. do 30. července představí Eurosport svým divákům přenosy ze světového šampionátu v jednom z nejstarších sportů vůbec – šermu.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice