11. 10. 2011

Na internetových stránkách Kopřivnice dnes byla opět spuštěna aukce nevyužitého majetku města a jeho příspěvkových organizací. Vydražit se v ní dá nejen vyřazená kancelářská technika, ale také rám na výrobu gobelínů či několik jízdních kol.Nabízená technika byla vyřazena z majetku města, stojany na koberečky patřily dennímu stacionáři ve Vlčovicích. Jízdní kola však patří mezi nálezy, které si původní majitelé nevyzvedli. Většina věcí, které se ve městě najdou, končí na radnici a jejich aktuální seznam je k dispozici na městských stránkách. Pokud se o ně během šesti měsíců nikdo nepřihlásí, připadají marným uplynutím zákonné lhůty do vlastnictví města. Nálezy, které může město využít, jsou zařazeny do evidence majetku, věci městem nevyužitelné jsou prodávány v aukcích a nefunkční předměty projdou likvidací.Dražit nevyužitý majetek města můžete až do úterý 18. října do 13 hodin na www.koprivnice.cz. Aukci i průběžně doplňovanou evidenci ztrát a nálezů naleznete pod záložkou Radnice.

 

Město Kopřivnice připravuje stolní kalendář na rok 2012, jehož součástí bude mimo jiné přehled kulturních, společenských a sportovních akcí. Pokud v příštím roce plánujete v Kopřivnici nějakou zajímavou akci a chcete, aby byla zveřejněna v kalendáři distribuovaném do všech kopřivnických domácností, neváhejte nás kontaktovat. Informace o akcích zasílejte do 11. 11. 2011 na adresy ic(zavináč)koprivnice.cz nebo lucie.petrickova(zavináč)koprivnice.cz.

 

Ve středu 12. října 2011 proběhne již 12. ročník charitativní veřejné sbírky Bílá pastelka. Za příspěvek 20 Kč Vám dobrovolníci v centru města Kopřivnice nabídnou symbolickou bílou pastelku a originální bloček. Výtěžek sbírky podpoří speciální služby lidí se zrakovým postižením. Organizátoři děkují všem, kdo sbírku podpoří.

  

Upozornění na uzavírku: příští týden budou zahájeny dokončovací práce na komunikaci ve Větřkovicích vedoucí od mostu až po výjezd na Hájov. Z důvodu pokládky finální asfaltové vrstvy bude v tomto úseku od pátku 21. října do neděle 23. října 2011 zastaven provoz a doprava bude vedena po objízdných komunikacích. V případě nepříznivého počasí bude plánovaná uzavírka odložena na následující víkend. O uzavření komunikace a objízdných trasách budou řidiči informováni příslušným dopravním značením.

 

Dětský a přebalovací koutek  Žirafka v budově radnice v přízemí je otevřen každé pondělí a středu od 8 do 17 hodin. Rodiče, kteří si potřebují vyřídit své záležitosti na úřadě či jinde ve městě, mohou využít kvalifikovaného hlídání dětí v příjemném prostředí za dvacet korun za hodinu. Kromě Žirafky nabízí radnice maminkám také koutek, v němž je možné děti v klidu přebalit a nakojit. Přebalovací koutek se nachází rovněž v přízemí městského úřadu a klíče od něj jsou k dispozici na Informacích.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice