11. 12. 2012

 

Den otevřených dveří pořádá základní škola E. Zátopka, 11. prosince spolu s jarmarkem a vánočním koncertem.

 

 

Velký předvánoční jarmark: v úterý 11. 12. 2012 pořádá Základní škola a Mateřská škola 17. listopadu od 15. do 17. hodin ve vstupném vestibulu školy. Připraveny výrobky žáků s vánoční tematikou, perníčky, školní štrúdl….

 

 

Vlastníci domů na sídlišti Jih mohou žádat o dotace na rekonstrukci. Vlastníci bytových domů a společenství vlastníků bytových jednotek zahrnutých do Integrovaného plánu rozvoje města Kopřivnice (IPRM) pro obytnou zónu Kopřivnice JIH mají jednu z posledních možností požádat o poskytnutí podpory na rekonstrukci a modernizaci svých domů. Mohou získat až čtyřicetiprocentní dotaci na zateplení, sanaci základů a hydroizolaci, rekonstrukci technického vybavení domů, modernizaci lodžií apod.

 

 

Alkohol je možné otestovat zdarma v Novém Jičíně. Ministerstvo zdravotnictví opětovně varuje občany před konzumací alkoholu neznámého původu a neoznačených lihovin. V souvislosti s trvajícím výskytem otrav metylalkoholem a nedohledáním všech kontaminovaných potravin v distribuční síti vyzývá občany, aby v případě pochybností o původu alkoholu, obsah lahví zlikvidovali, nebo se obrátili na jakékoli územní pracoviště krajské hygienické stanice. To zajistí prošetření jejich podnětů včetně bezplatného vyšetření lihovin, které v této souvislosti přinesou. Bezplatná vyšetření přinesených lihovin o obsahu etanolu nejméně 20 objemových procent budou probíhat až do odvolání, avšak netýkají se lihovin nabízených k prodeji. Územní pracoviště Nový Jičín sídlí na adrese Štefánikova 9, 741 01 Nový Jičín, tel.: 556 770 370.

 

 

Aukce majetku města: Na internetových stránkách Kopřivnice byla opět spuštěna aukce nevyužitého majetku města a jeho příspěvkových organizací. Tentokrát je v nabídce například automobil Ford Transit či žulové obruby různé délky a výšky. Dražit můžete zde, a to až do pátku 14. prosince do 10 hodin.

 

 

Upozornění: dne 31. prosince 2012 bude Městský úřad v Kopřivnici uzavřen.

 

 

Prodej vánočních stromků. Město Kopřivnice bude prodávat vánoční stromky ze své plantáže naproti koupaliště. Vzhledem k tomu, že se jedná o doprodej, bude k dispozici jen omezené množství stromků. Samotný prodej se uskuteční v pátek 14. prosince od 12:30 do 15 hodin. Prodejní cena vánočních stromků činí 350 korun.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice