11. 9. 2019

Ve čtvrtek 12. 9. si nezapomeňte dojít na setkání s občany Kopr staví aneb Město je naše společné hřiště –bude představen projekt revitalizace centra města s komentovanou procházkou a výkladem architekta. Od 12 hod. na prostranství před KDK

  • 12.00 – Prezentace 4 oblastí rozvoje města: ekonomika a podnikání, doprava, infrastruktura a životní prostředí, image města, sociální zázemí.
  • 16.00 – diskuze s vedením města o rozvoji Kopřivnice
  • 17.00 – prezentace projektů v participativním rozpočtu
  • Bohatý doprovodný program.

 

Farmářský trh chystá Kopřivnice na pátek 13. 9. 2019

 

PŘEDNÁŠKA: Archeologický výzkum hradu Šostýn Jiřího Tichánka se koná v pátek 13.9. v 17 hod. v IC Hukvaldy.

 

Dále tu máme pozvání na vernisáž výstavy Zdeněk Petr -Ten umí to a ten zas tohle, která proběhne v Muzeu Fojtství v Kopřivnici v pátek 13. září 2019 v 17 hodin, k připomenutí 100 let od jeho narození.

 

Divadelní představení se chystá ve Štramberku na pátek 13.9. A BUDE SE HRÁT Noc na Karlštejně.Oslavy města Štramberka k 660. výročí povýšení na město proběhnou o víkendu 14. 9. 2019 – 15. 9. 2019.

 

Leteckého dopravce, který by zajišťoval pravidelné letecké spojení z mošnovského Letiště Leoše Janáčka Ostrava do Vídně a do Mnichova, hledá Moravskoslezský kraj. Krajští radní vyhlásili výběrové řízení na provozovatele těchto leteckých linek. Protože kraj bude letecké spojení do těchto významných evropských dopravních uzlů zajišťovat formou závazku veřejné služby, to znamená, že bude dopravci kompenzovat případné ztráty z provozu, museli ještě vše „posvětit“ evropští úředníci. Zájemci se do veřejné soutěže mohou hlásit do 30. září.

 

Máte ve firmě skvělou manažerku nebo jste to přímo Vy? Nezmeškejte soutěž LADY BUSINESS MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE! Moravskoslezský kraj letos vyhlašuje již 4. ročník soutěže Lady Business MSK. Soutěž je určena v letošním roce pro ženy MANAŽERKY a VÝJIMEČNÉ STUDENTKY a jejím cílem je vyzdvihnout úspěchy žen, pomoci jim s propagací a poukázat na činnosti, kterými přispívají k rozvoji našeho regionu. V první kategorii hledáme ženy MANAŽERKY. Hlásit se mohou ty ženy, které působí na pozici středního a vyššího managementu minimálně 2 roky a vedou tým o 5 a více zaměstnancích, přičemž oborové zaměření pracovní pozice je libovolné. Podmínkou je trvalé bydliště v MSK a sídlo či provozovna firmy v MSK. Do druhé kategorie hledáme výjimečné STUDENTKY – tedy ty, které studují denní studium na jakékoliv střední či vysoké škole v Moravslezském kraji a v libovolném oboru dosáhly výjimečných úspěchů. Jste to přímo vy, nebo znáte ženu, která by splnila podmínky některé z kategorií? Přihlaste se do 22.9.2019 nebo ženu nominujte na www.ladybusiness.cz. Organizací soutěže je pověřena společnost Moravskoslezské Investice a Development, a.s.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice