Rozhlas 11. 9. 2019

Stavební společnost HOMOLA a.s. oznamuje, že v průběhu září a říjnu letošního roku bude probíhat rekonstrukce plynovodu, a to v rozsahu celé ulice I. Šustaly a severní části ulice Husovy. Z důvodu blížící se topné sezóny a v zájmu zkrácení odstávek zemního plynu bude stavební činnost probíhat i mimo pracovní dny, od ranních do podvečerních hodin. Zhotovitel stavby žádá o shovívavost ke zvýšené hlučnosti, prašnosti a k omezení parkovacích míst v průběhu stavebních prací.

Město Kopřivnice zve širokou veřejnost na projektový den Kopr staví aneb Město je naše společné hřiště. Akce se uskuteční ve čtvrtek 12. září v době od 12 do 18 hodin. Přijďte si prohlédnout hotové i chystané projekty zblízka, diskutovat s vedením města, projít si centrum s architektem a mnoho dalšího. Bohatý doprovodný program zabaví malé i velké. Akce se koná ve čtvrtek 12. září od 12 do 18 hodin v prostorem před kulturním domem. Všichni jste srdečně zváni!

Spolek ITY a Agentura poznání zvou občany města na charitativní akci Zábavné odpoledne, která se koná v sobotu 14. září v prostoru před radnicí. V rámci bohatého programu bude probíhat charitativní sbírka ve prospěch spolku ITY, který v našem regionu pomáhá rodinám s autistickými dětmi. Vstupné je zdarma.

Honební společenstvo Lubina zve na jednání valné hromady, která se bude konat v pátek 27. září od 17:00 hod na myslivecké chatě v Lubině.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice