12. 9. 2016

 

Podpořte i vy veřejnou sbírku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška, který pomáhá nevidomým. V naší knihovně můžete do lucerny pro Světlušku darovat libovolnou částku, nebo si zakoupit sbírkový předmět v týdnu od 12. 9. 2016 do pátku 16. 9. 2016. Informace najdete na www.svetluska.net.

 

Upozornění pro diváky, kteří sledují VYSÍLÁNÍ TV STUDIA KOPŘIVNICE prostřednictvím sociálních sítí. Od druhé poloviny srpna naše televize zveřejňuje videa, příspěvky a další zprávy z města a okolí na facebooku pouze přes stránku nazvanou kabelová televize Kopřivnice. Původní profil, který jsme několik let spravovali, byl ukončen, děkujeme všem za pochopení. Pokud máte zájem o aktuální informace, přidejte si naše stránky do oblíbených a odebírejte novinky, které pro vás připravujeme. Všechna videa najdete jak na našich stránkách www.ktkstudio.cz nebo na našem kanálu youtube pod názvem ktk studio.

Pro ukázku:

https://www.facebook.com/Kabelov%C3%A1-televize-Kop%C5%99ivnice-251810268215699/

https://www.youtube.com/user/ktkstudio

 

Základní škola Emila Zátopka se může pochlubit novou speciální výzdobou. O tu se o prázdninách postaral bývalý žák školy Hynek Tekula, Který se coby student výtvarné školy specializuje na graffiti. Pro svou velkoplošnou realizaci si vybral školní šatny, kde našel dostatek volného prostoru pro svůj nápad. Školáky nyní provází před a po vyučování Emil Zátopek, který odhrnuje oponu ze světa kolem nás.

DSC_7852DSC_7805 DSC_7818prostěradlo4b m

 

I v letošním roce policisté upozorňují děti na přechodech na pravidla bezpečného přecházení silnic. Celorepublikový preventivní projekt, Zebra se za tebe neohlédne, probíhá také v Kopřivnici. Novojičínští dopravní i obvodní policisté  od ranních hodin oslovují nejmenší chodce v blízkosti škol a přechodů pro chodce. Ti, co přechází správně, dostávají reflexní pásky na ruce, přívěsky a notýsky.

 

Do Kopřivnice se vrací unikátní tatrovka, originální dakarský závodní speciál z roku 1986. Je zachován v původním stavu poté, co tři desítky let jezdil ve státech severní a západní Afriky. Výměnou za něj majitel, francouzský podnikatel Jean Philippe, obdržel v pondělí 12. září moderní vozidlo TATRA PHOENIX EURO 6.

 

FUDOKEN KAI AIKIDO-ČESKÁ UNIE AIKIDO pořádá nábor do oddílu bojového umění AIKIDO, který se koná od 12. 9. 2016 v 1800 hod. na Městském úřadě v Kopřivnici, vchod zezadu MěÚ, vpravo od Městské Policie nebo můžete přijít kdykoli na trénink aikido – pondělí a čtvrtek od 1800 do 2000. Vítáni jsou muži a chlapci od 8 let. Věková hranice je neomezená. Informace na tel. 604 404 557.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice