13. 11. 2015

 

Hasiči zasahovali v úterý 10. 11. 2015 u případu na ulici  K. Čapka 743– 10:32. Hasiči vyjeli na základě oznámení obyvatel domu k podezření z úniku plynu. Průzkumem na místě události však bylo později zjištěno, že v jednom z bytů došlo k požáru a jeho následnému samouhašení. Na místo byl povolán vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru za účelem zjištění příčiny vzniku požáru a Policie ČR. Jen shodou náhod nedošlo k většímu rozvoji požáru a jeho rozšíření, přesto byla škoda na bytové jednotce předběžně vyčíslena na 150 tis. Kč.

 

 

Městský úřad v Kopřivnici spustil další aukci. V té by město rádo doprodalo výpočetní techniku, která radnici zbyla z předchozí aukce. Oproti říjnovému prodeji je v aktuální nabídce vyřazená výpočetní technika k dispozici s padesáti procentní slevou.

 

 

Dialyzační středisko po třech letech obnovilo svou činnost Na den přesně, středu 1. listopadu, vyšlo znovuobnovení činnosti dialyzačního střediska a nefrologické ambulance v Kopřivnici. Centrum pomáhající lidem s nefunkčními ledvinami svou činnost ve městě ukončilo před třemi lety kvůli problémům s hrazením léčby.

 

 

Pionýrský Sedmikvítek. V sobotu od 8.00 hodin budeme objevovat nové talenty! Pionýrská skupina Kopřivnice totiž v tento den pořádá talentovou soutěž Sedmikvítek. Kulturně umělecké klání je určena pro všechny školní sbory, umělecké školy, lidušky a všechny ostatní, kteří umí zpívat, tančit nebo hrají na jakýkoliv hudební nástroj. Soutěž je postupová, takže ti nejúspěšnější účastníci z oblastních kol postoupí do republikového finále. Lístky sedmikvítku představují sedm uměleckých oblastí – zpěv, hudbu, tanec, film a fotografii, divadlo, literární tvorbu, výtvarnou a rukodělnou činnost. Přihlášku stačí přinést s sebou v sobotu do Kina Kopřivnice, kde po zaplacení účastnického poplatku ve výši 50 Kč můžete přímo vstoupit do samotné soutěže.

 

 

V sobotu jste srdečně vítáni v sále Kulturního domu ve Štramberku, kde se od 18.00 hodin bude konat Posezení u cimbálu. XXII. ročník akce nabídne vystoupení cimbálové muziky Valašský vojvoda z Kozlovic. Přijďte si zazpívat, porozprávět, potěšit se a ochutnat kvalitní víno z Galerie vín manželů Střechových.

 

 

O dobré jídlo a pití nebude nouze ani v Kulturním domě v Mniší. V sobotu od 20.00 hodin zde místní Osvětová beseda pořádá Krmášovou zábavu. K tanci a poslechu zahraje Meteor.

 

 

Volejbalový turnaj. V sobotu od 8.00 hodin si můžete přijít zahrát volejbal. V tělocvičně Štramberk se koná již 26. ročník volejbalového turnaje smíšených čtveřic, který pořádá oddíl volejbalu TJ Kotouč Štramberk. Registrace do turnaje probíhají od 8.00 do 8.30 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice