13. 6. 2011

Kontaktní místo KTK bude z technických důvodů v pátek 17. 6. 2011 uzavřeno.

 

Nová nabídka města na nájem městských bytů za podmínky přistoupení k závazku, platná do 27. 7. 2011: všechny byty jsou určeny široké veřejnosti s tím, že 3 byty 1+1  a 2 byty 1+3, se nacházejí v domech, které zastupitelstvo města určilo k prodeji, na ulici Obránců míru, č. p. 1147, 1148, a 1149, a byt o velikosti 1+1 v č. p. 1144 na ulici Alšova je  v domě, který není určen k prodeji.

 

Závěrečný koncert hudebního oboru ZUŠ Zdeňka Buriana se bude konat 15. 6. 2011 v kině PULS. V programu vystoupí školní smyčcový orchestr, malá i velká cimbálová muzika a řada sólistů – především klavíristů. Během vystoupení budou oceněni žáci, kteří v letošním školním roce významně reprezentovali naši školu v krajských soutěžích.

 

Městské kulturní středisko Frenštát p. R. vás srdečně zve na MĚSTSKÝ DECHOVÝ ORCHESTR KOŘIVNICE, v sobotu 18. června v 9.30 hodin, na Náměstí Míru ve Frenštátě p. R.

 

Charitativní skautská akce Dudlík 2011 se uskuteční 19. 6. 2011 od 14 hod. v parku u Katolického domu, za nepříznivého počasí bude přesunuta do sálu Katolického domu.

 

Už v sobotu 25. 6. 2011 znovu ožije ovál ploché dráhy na letním stadionu v Kopřivnici,  tentokrát se tu ale nebudou prohánět plochodrážní motorky, ale bude se tu skákat a  jezdit přes překážky.  Chystá se Kopr extrem enduro.

 

Svět autismu, vstupte prosím – tímto názvem zve o.s. Purpura na výstavu, kterou připravilo po celý červen ve vestibulu radnice v bývalé místnosti czech pointu. Jedná se o interaktivní výstavu, jejíž cílem je změnit postoj veřejnosti k lidem, kteří, ač nejsou viditelně postižení, žijí v jiném světě. Velkou část expozice tvoří dětské kresby mladého Jaromíra Tesaře.

 

Za vysvědčení s vyznamenáním mohou děti do bazénu a do muzea zadarmo: v THERÁPONU AQUA v Kopřivnici v týdnu od 30. 6. – 8. 7. 2011 – bude pro premianty zdarma vstup do bazénu s tryskami, vlnobitím či se světelnými efekty (nutné s sebou vzít kopii aktuálního vysvědčení) a kdo kdo měl samé jedničky, může se zdarma podívat ve dnech 30. 6. – 3. 7. 2011 do našeho Technického muzea.

 

Štramberská Trúba se zapojila do soutěže Českých drah s názvem „Vlakem Moravskoslezským krajem“, která odstartovala 1. června 2011. Je tak jedním z deseti míst, na kterých lze získat herní razítko do hrací karty. Když nasbíráte nejméně 5 razítek, tak můžete vyhrát některou z velmi zajímavých a lákavých cen! Štramberská Trúba do této soutěže věnovala krom dalších upomínkových předmětů snad to nejlákavější, co se na Trúbě poskytuje – 3 poukázky na slaňování z Trúby!

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice