13. 6. 2022

Změna provozní doby kontaktního místa KTK: ve čtvrtek 16. 6. 2022 bude otevřeno od 12:00 do 14:00 hodin.

 

Kopřivnický designér Jiří Španihel, který je držitelem mnoha českých a světových ocenění, slavnostně zahájil svou výstavu Vize a limity, která je unikátní jak svým rozsahem, tak i obsahem. Na jeho nadčasové produkty mohou lidé narazit v mnoha odvětvích, ale nejvýznamněji ovlivnil oblast automobilového a železničního průmyslu nebo zdravotnické techniky. Výstava VIZE A LIMITY svým názvem vystihuje balancování mezi ideou autora a výsledným průmyslovým zpracováním. Výstava je prezentována nejen v Technickém muzeu Tatra, ale i v partnerském Muzeu nákladních automobilů Tatra.

 

Kopřivnická radnice spustila další aukci nevyužitého městského majetku. Mezi draženými předměty jsou například osobní automobil Lada Niva, modely pravěkých ptáků, zesilovač na kytaru, reprobedny, foťák, kamera do auta, kancelářský nábytek a další zajímavé položky. Akci najdete na webových stránkách města a poslední příhozy bude možné učinit 15. června. Zájemci, kteří podají nejvyšší nabídky, budou následně kontaktování pracovnicemi radnice

 

Ve dnech 13. – 17. června se v Paříži po šestileté přestávce uskuteční mezinárodní veletrh obranných technologií a vojenské techniky Eurosatory 2022. Své produkty tam bude vystavovat na 1800 výrobců i prodejců speciální techniky z více než šesti desítek zemí a chybět mezi nimi nebudou ani společnosti holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a automobilka TATRA TRUCKS, jako tradiční účastníci tohoto veletrhu. Obě společnosti budou reprezentovat český a slovenský obranný průmysl a představí novinky a produkty ze svého portfolia. Letošní společná expozice bude největším českým stánkem na prestižním veletrhu.

 

PODMÍNKY KOTLÍKOVÝCH DOTACÍ REAGUJÍ NA AKTUÁLNÍ SITUACI V ENERGETICE. Čtvrté kolo kotlíkových dotací je vyhlášeno, příjem elektronických žádostí spustí Krajský úřad Moravskoslezského kraje 13. června v 10 hodin. Nastavené podmínky umožňují během realizace změnit zvolený zdroj tepla. lidé mohou zažádat o příspěvek na tepelné čerpadlo a kotel na biomasu. Další příspěvek, který bude vyplacen s kotlíkovou dotací, pak poskytuje v různých výších 102 obcí v regionu. Žádosti budou přijímány do konce srpna letošního roku.

 

Moravskoslezský kraj bude v září oceňovat pěstouny v rámci projektu Dejme dětem rodinu. Pokud lidé znají výjimečného pěstouna mohou zasílat své nominaci do 30. června na emailovou adresu renata.seveckova@msk.cz. Nominující by navržené pěstouny měli představit, stručně popsat jejich příběh a přístup. V nominaci nesmí chybět kontaktní údaje pěstounů.

 

Pokračuje slevová akce Léto v KTK. Týká se zvýhodněné nabídky dekódovacích modulů a karet pro příjem KTKdigi a připojení k internetu prostřednictvím metropolitní optické sítě KTKoptic. Pokud ještě nevyužíváte internetové služby od Kabelové televize Kopřivnice, zaregistrujte se nebo uzavřete smlouvu na připojení k internetu a získejte na půl roku slevu 50 % na měsíčních poplatcích a padesáti procentní slevu na poplatku za zřízení nové přípojky.  Pokud už internet od naší společnosti máte, můžete využít jedinečné slevy na sadu dekódovacího modulu s kartou. Umožní Vám bezplatně sledovat programový balíček Basic HD, který obsahuje 19 českých programů v HD rozlišení. Doporučujeme vám dohodnout si předem konkrétní termín a hodinu návštěvy kontaktního místa, vyhnete se případnému čekání. Doba platnosti akce je do 25. června včetně a podrobné informace včetně ceníku a podmínek získání slevy najdete na webu www.ktk.cz.

 

Dne 14. 6. 2022 dojde k ukončení převzatého vysílání kanálů Nova +1 HD a Prima +1 HD. Vysílání programů s jednohodinovým zpožděním začalo stále více ztrácet na významu. Diváci používají ke zpětnému sledování svých oblíbených pořadů ve stále větší míře sedmidenní archív internetové televize. Distributor se proto rozhodl tyto kanály dál nešířit. Díky týdennímu archívu můžete sledovat pořady vysílané v celém uplynulém týdnu. Diváci KTKdigi mohou i nadále využívat zpětné shlédnutí přes FixProTV. Aktivujte si FixProTV a zkuste si, co všechno naše služba dokáže.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice