13. 8. 2012

 

Průchod kolem Katolického domu bude omezen. Od pondělí 13. srpna 2012 bude omezen průchod chodců kolem Katolického domu. Důvodem je rekonstrukce vodovodních řadů, horkovodního potrubí a kabelů O2, která souvisí s probíhající stavbou okružní křižovatky. Obchůzková trasa bude řádně vyznačena a povede přes ulici Boženy Němcové, po nové cyklostezce k přechodu přes ulici Husovu a odtud dále na ulice Dukelskou a Sokolovskou. Uzavírka chodníku potrvá maximálně do konce září.

 

Krajské centrum osobní dopravy Ostrava upozorňuje na výluku na trati 325   –   STUDÉNKA – VEŘOVICE  (A ZPĚT), kdy všechny vlaky jsou ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

STUDÉNKA – ŠTRAMBERK nepřetržitě: od 16.srpna 2012, 7.00 hod. do 19.srpna 2012, 20.00 hod.

STUDÉNKA – SEDLNICE nepřetržitě: od 19.srpna 2012, 20.00 hod. do 24.srpna 2012, 18.35 hod.

 

Umístění zastávek  náhradní autobusové dopravy:

Studénka                            před nádražní budovou

Sedlnice                              před nádražní budovou

Skotnice                                             zastávka autobusů  „SKOTNICE pož. zbrojnice“   (u odbočky k vlakové zastávce)

Příbor                                   před prodejnou tabáku – vedle nádražní budovy

Kopřivnice zast.               autobusové nádraží na označeném  stanovišti       

Kopřivnice                          autobusová zastávka Kopřivnice žel.st. (u Katolického domu)

Štramberk                          před nádražní budovou

 

Z důvodu prací na silnici v blízkosti vlakového nádraží v  Kopřivnici je nutno změnit zastávku náhradní autobusové dopravy umístěnou před nádražní budovou v Kopřivnici v době výluky ve dnech 16. až 19. srpna 2012 – nově se zastávka nachází u Katolického domu – zastávka se jmenuje Kopřivnice žel. stanice. Pokud by autobusy zajížděly k nádraží způsobovalo by to velké zpoždění.

 

Ve středu 15. srpna 2012 bude slavnostně otevřena dřevěná rozhledna na Brdech. Všichni, kdo si v tento den přijdou novou kopřivnickou dominantu prohlédnout, se mohou těšit nejen na krásný výhled na město, ale také na vystoupení country kapely Kondoři, ukázky včelařské práce, občerstvení či drobné dárečky pro děti. Sraz bude v 17 hodin u Husovy lípy, odkud se všichni zájemci vydají společně s představiteli města na vrchol kopce Brdy, kde rozhledna stojí. Po slavnostním přestřižení pásky budou moci lidé postupně vylézt na vyhlídkovou plošinu a poprvé se pokochat novým výhledem na město. U starého spolkového včelína nedaleko věže budou k vidění ukázky včelařské práce, u Husovy lípy pak bude připraveno občerstvení a vystoupení oblíbené country skupiny Kondoři. Stovka účastníků slavnostního otevření může získat poukaz na občerstvení zdarma a nebudou chybět ani drobné dárky pro děti.

 

DDM Kopřivnice zve na prázdninový koncert dětí z Letního tábora Malované písničky, na hradě Hukvaldy 16. 8. 2012 od 16 hodin.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice