16. 11. 2011

 

Město Kopřivnice Vás zve na oslavy Dne boje za svobodu a demokracii, které se uskuteční v předvečer státního svátku, tedy ve středu 16. listopadu. V 16:30 budou položeny kytice u pamětní desky obětem komunismu na ulici Záhumenní a potom se program přesune na Masarykovo náměstí. V 17 hodin proběhne u pomníku TGM krátké vzpomínkové setkání, a poté odtud vyjde průvod se svíčkami a lampiony směrem ke kulturnímu domu, kde bude připraven koncert orchestru Academic Bigband Kopr.

 

Z důvodu výjimečně teplého podzimního počasí, které je příčinou opadu listí ze stromů,budou velkoobjemové vany na biologický odpad připraveny i v dalších termínech. Tímto chceme zabránit pálení tohoto odpadu i v návaznosti na zhoršené klimatické podmínky. Dne 18. – 21. listopadu bude vana přistavena Na Vápenkách, na ulici Horní, Janáčkové, Duhové, P. Nerudy, Haškové, Komenského, Palackého, Sluneční, Pod Bílou horou a Sadové. Na ulici Květinové je změna, vana bude přistavována až na konci ulice.

Velkoobjemové vany na objemný odpad z domácností budou přistavovány vždy od 15:00 hodin. Dnes 16. listopadu na ulici Sadové – Jarní na odstavné ploše a 21. listopadu na ulici Komenského.

V Lubině bude z důvodu Státního svátku svoz popelnic přeložen na pátek 18. listopadu.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu práce na vedení nízkého napětí bude dne 29. listopadu v době od 7:30 – 15:00 h přerušena dodávka elektrické energie na ulici Jarní, Sportovní, Na Drahách a Záhumení. Dne 1. prosince v době od 8:00 – 15:00 h bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Francouzské. Dne 5. prosince od 7:30 – 13:30 h v části ulice Husové a Hanse Ledwinky.

 

Recitál STK v Katolickém domě „Letem světem“ ve čtvrtek 1. 12. 2011 v 19.00 hod., k  oslavě 5. výročí vzniku skupiny zvou Irena, Iva, Eva a Božka.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice