16. 2. 2011

Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po útočníkovi, který v úterý 15. 2. 2011kolem půl sedmé večer, ve vestibulu domu na ulici Pod Morávií, napadl ženu ve věku 80 let. Jednalo o muže zhruba ve věku 18 let a 170 centimetrů vysokého. Mladík byl oblečen do černobílé bundy s pruhy a na hlavě měl čepici „kulicha“. Informace k útočníkovi a případným svědkům celé události můžete poskytnout telefonicky na linku 158, nebo přímo kopřivnickým policistům na telefonní číslo 974 735 731.


Nové propagační materiály z Moravskoslezského kraje jsou zdarma k dispozici v informačním centru v Kopřivnici. Brožura TOP ATRAKTIVITY MS kraje představuje to nejlepší, co může nás kraj turistům nabídnout, a je navíc přehledně rozdělená do jednotlivých sekcí. A to na hrady a zámky, technické památky a unikáty, městské a vesnické památkové rezervace, vojenské památky, lidovou architekturu, rozhledny a vyhlídková místa. Na závěr jsou zde přidány Tipy pro ty, kteří si ještě nevybrali. Brožura je pak ještě doplněná o kontakty na všechny Informační centra v kraji s přehlednou mapou Moravskoslezského kraje a polohou všech uvedených turistických atraktivit.


Tradiční zabíjačka se koná v sobotu 26. 2. 2011 od deseti hodin v areálu Muzea Fojtství.


Regionální muzeum v Kopřivnici Vás zve na vernisáž výstavy „Sakrální památky Kopřivnice“, která se uskuteční ve čtvrtek 24. února 2011 v 17 hodin v Muzeu Fojtství.


Beseda o důchodovém systému a jeho plánované reformě se uskuteční v úterý 22. února 2011 od 14 hodin v klubu pro seniory na ulici Sokolovské. S aktuálními otázkami a připravovanými změnami zákona o důchodovém pojištění Vás seznámí Mgr. Karin Bezděková z České správy sociálního zabezpečení.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice