17. 3. 2023

PÁTEK  17. března 2023

PŘEDNÁŠKA: Kyrgyzstán, Hukvaldy. Další cestovatelská přednáška – tentokrát o Kyrgyzstánu – země průzračných jezer, vysokých štítů hor, divokých koní a prostých pastevců. Přednáškou s videoprojekcí vás provedou 2 dobrodruzi – cestovatelé Robin a Ája Hillovi, kteří podnikli cestu do Kyrgyzstánu. Žádná cestovka, žádná expedice, jen 5 dobrodruhů pod vrcholy sedmitisícovek. Zároveň Robin s Ájou vyplní přednášku svým hudebním vystoupením a zahrají, zazpívají písně ze své autorské tvorby. Drobné občerstvení je zajištěno. Společenský sál ZŠ Hukvaldy, 17:30. Vstupné zdarma.

 

WORKSHOP: Včelí produkty pro zdraví, Příbor. Městská knihovna Příbor pořádá pro širokou veřejnost workshop s názvem: Včelí produkty pro zdraví. Můžete si odnést vzorky mastí, krémů, tinktur, svíček a mnoho dalšího. Městská knihovna Příbor, 16:00.

 

Koncert plný harmonie v Kopřivnici. Společný koncert místního Komorního orchestru Kopřivnice a Komorního orchestru Iši Krejčího z Olomouce, na kterém zazní pestrá paleta hudebních žánrů, skladeb a autorů. Kromě samostatných vystoupení nebude chybět ani společné hraní obou orchestrů.  Katolický dům, 18:00. Vstupné dobrovolné.

 

Sportovní ples v Příboře. K tanci a poslechu zahraje skupina Ypsilon Band. Další zábavu zajistí: Taneční klub Gradus Štramberk a Lukáš Munka – Freestyle Fotbal. Slosovatelná hra o ceny, slosovatelné vstupenky, bohaté občerstvení zajištěno. Kde: Kulturní dům 19:00

 

SOBOTA 18. března 2023

Výstup na kopce kolem naší obce, Hukvaldy. Klub českých turistů Hukvaldy vás u příležitosti zahájení sezóny pěší turistiky zve na 22. ročník turistického pochodu – Výstupy na kopce kolem naší obce.  Hukvaldy, obora – amfiteátr od 9:45.

 

KDK zve na další exkluzivní zážitek v rámci cyklu UMĚNÍ V KINĚ. Opera LAZEBNÍK SEVILLSKÝ  je na programu v Královské opeře a v našem kině v neděli 19. 3. od 16:30.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice