17. 4. 2012

 

Dne 19. dubna v době od cca 08:00 – 15:00 hodin dojde z důvodu oprav poruchy vodovodní sítě k přerušení dodávky pitné vody na ulici Pod Moravií.

 

V sobotu 14.4. se v Přerově konal krajský přebor kategorie U15. Za BK Kopřivnice na turnaj vyrazili Zdeňek Vaculík, Vojtěch Rafaj, Dalibor Tůma, Eliška Kelnarová, Eva Čechová, Anna Škarková a Nicol Molnárová. Celkovými vítězi se tak stali Adam Šářec, Eliška Kelnarová, Šářec – Mendrek, Kelnarová – Budzelová a Somerlík – Budzelová. Eliška Kellnarová po neúspěchu na nedávném republikovém mistrovství si napravila chuť a hladce zvítězila v celém turnaji.

 

Velkoobjemové vany na biologický odpad jsou přistavovány vždy v pátek dopoledne a odváženy v pondělí dopoledne. Dne 20. – 23. dubna v Lubině na točně autobusů a ve Větřkovicích u č.p. 258. Ve Vlčovicích u mostu směrem na Mniší, ve Vlčovicích u KD, naproti č.p. 88, na zastávce ČSAD u kostela, ve Vlčovicích u č.p. 54. V Mniší budou vany přistaveny na zastávce ČSAD, u KD, na horním konci u č. p. 174, naproti č.p. 109 a 159.

 

Upozorňujeme občany, že do kontejnerů na sběr biologického odpadu je zakázáno vhazovat větve z ořezu stromů, celé stromy, pařezy nebo bioodpad v igelitových pytlích. Také je zakázáno biologický odpad odkládat vedle přistavených kontejnerů. Více informací naleznete na internetových stránkách města Kopřivnice.

 

Společnost SLUMEKO s.r.o., upozorňuje, že z důvodu komplexního čistění místních komunikací a parkovišť bude na níže uvedených ulicích v době od 7:00 do 17:00 hodin zakázáno stání motorových vozidel. Úseky jednotlivých čistění budou vždy vyznačeny přechodným dopravním značením. Odtažená vozidla, která si majitelé nevyzvednou během dopoledne v daný den čištění na hlídaném parkovišti SLUMEKO, s.r.o., budou vrácena zpět na místo provedeného odtahu. V takovém případě bude po vlastníkovi vozidla požadována dvojnásobná úhrada provedeného odtahu. Čištění ulic probíhá v těchto termínech: 18. dubna centrum chodníky od Záhumení, parkoviště  hotel Tatra, Albert, 19. dubna ulice Sportovní, Pionýrská včetně parku pod ZŠ, Školní, Pod Bílou horou část slepé ulice od Školní. 

 

Upozorňujeme občany, že z důvodu rekonstrukce ulice Štefánikovy došlo v úseku mezi křižovatkou s ulicí Kpt. Jaroše a ulicí Husovou k uzavírce pro automobilovou dopravu. Vjezd je povolen pouze autobusům, objízdné trasy jsou vyznačeny dopravním značením. Informace o všech dalších omezeních vyvolaných stavbou naleznete na internetových stránkách města Kopřivnice.

 

 

Mateřská škola Hájov Vás zve  na návštěvu MŠ, která se koná v sobotu 21. dubna  od 13 do 17 hodin. V tento den si můžete nejen prohlédnout toto předškolní zařízení, ale také zde můžete své dítě zapsat k předškolní docházce pro školní rok 2012/2013.

 

4. ročník „Přehlídky technických profesí“ se koná ve dnech 25. a 26. 4. 2012 ve sportovní hale VOŠ,SOŠ A SOU Kopřivnice.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice