18. 4. 2012

 

Dne 19. dubna v době od cca 08:00 – 15:00 hodin dojde z důvodu oprav poruchy vodovodní sítě k přerušení dodávky pitné vody na ulici Pod Moravií.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu práce na vedení nízkého napětí bude dne 25. dubna v době od 7:30 – 13:30 hodin přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Jiráskové, Komenského a Husové.

 

Společnost SLUMEKO přistavuje velkoobjemové vany na objemný odpad z domácností, a to vždy od 15:00 – 18:00 hodin. Velkoobjemové vany na biologický odpad jsou přistavovány vždy v pátek dopoledne a odváženy v pondělí dopoledne. Dne 20. – 23. dubna v Lubině na točně autobusů a ve Větřkovicích u č.p. 258. Ve Vlčovicích u mostu směrem na Mniší, ve Vlčovicích u KD, naproti č.p. 88, na zastávce ČSAD u kostela, ve Vlčovicích u č.p. 54. V Mniší budou vany přistaveny na zastávce ČSAD, u KD, na horním konci u č. p. 174, naproti č.p. 109 a 159. Do kontejnerů na sběr biologického odpadu je zakázáno vhazovat větve z ořezu stromů, celé stromy, pařezy nebo bioodpad v igelitových pytlích. Také je zakázáno biologický odpad odkládat vedle přistavených kontejnerů. Více informací naleznete na internetových stránkách města Kopřivnice.

 

Společnost SLUMEKO s.r.o., upozorňuje, že z důvodu komplexního čistění místních komunikací a parkovišť bude na níže uvedených ulicích v době od 7:00 do 17:00 hodin zakázáno stání motorových vozidel. Úseky jednotlivých čistění budou vždy vyznačeny přechodným dopravním značením.

 

Ve čtvrtek 19. dubna od 9 hodin proběhne v sadu E. Beneše zábavně-osvětová akce ke Dni Země. Na programu budou ekologické aktivity, soutěže a zábava pro malé i velké: příchozí budou moci zhlédnout ukázky tradičních řemesel, navštívit mongolskou jurtu, účastnit se afrického workshopu, zdolat horolezeckou stěnu, projet se parním vláčkem atd. Součástí bude rovněž tradiční ekovýstava výrobků dětí z kopřivnických školek.

 

V sobotu 21. dubna se bude možné vydat na cestu Pohádkovým lesem. Připraveny budou dvě trasy rozdílné náročnosti, na kterých Vás bude čekat několik pohádkových bytostí s připravenými úkoly. Startovat bude možné kdykoliv od 13 do 16 hodin u štramberské Kamenárky. Kromě pochodu se mohou příchozí těšit na zábavný doprovodný program.

 

Upozorňujeme rodiče, že ve středu 25. dubna 2012 od 8 do 15 hodin proběhne zápis dětí do mateřských škol v Kopřivnici a jejích místních částech. Bližší informace naleznete na internetových stránkách města Kopřivnice. Mateřská škola Hájov  zve  na návštěvu MŠ, která se koná v sobotu 21. dubna od 13 do 17 hodin. V tento den  zde můžete své dítě zapsat k předškolní docházce pro školní rok 2012/2013.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice