18. 3. 2022

V semifinále Koprstar 2022 se ve středu 16. 3. představilo 40 zpěváků a z nich porota vybrala finálovou desítku. Ta bude o hlasy diváků usilovat ve finále, které proběhne v úterý 29. 3. 2022 od 16 hodin v kopřivnickém kině. Soutěžící si 17. 3. vylosovali své čísla a představí se v tomto pořadí: 1 – Tereza Špačková, 2 – Barbora Lichnovská, 3 – Patricie Nálepová, 4 – Nikol Surovcová, 5 – Pavlína Honešová, 6 – Veronika Stránská, 7 – Viktorie Lichnovská, 8 – Adéla Hefková, 9 – Terezie Heraltová a 10. Kateřina Szabó.

 

POPLACH comedy show.Opavská stand-up comedy show POPLACH je plná ostrého humoru a (ne)korektních skečů. Před akcí POPLACHU se 11 z 10 politiků křižuje a 12 z 10 feministek stěhuje jinam. Stand-up comedy show se uskuteční v pátek 18. března od 19:00 hod. v malém sále Kulturního domu Kopřivnice.

 

V pátek 18. března od 19:30 hod. v Kulturním domě Štramberk se uskuteční třetí divadlo v rámci XXIV. štramberské divadelní přehlídky amatérských divadelních souborů – Anna v ringu. Tentokrát vystoupí Divadlo bez portfeje z Nového Jičína. Anna v ringu je vynikající francouzská komedie o tom, že není šikovné přivést si domů milence právě, když zde má váš manžel svou milenku. Ještě, že je tu hospodyně Anna, která se snaží svou nápaditostí a humorem zachraňovat nejen situaci, ale i manželství svých pánů.

 

Obecní hospůdka ve spolupráci s Janou Trlicovou a městem Štramberk pořádá RETRO DISCO. Akce plná zábavy a tance se uskuteční v sobotu 19. března od 20:00 hod. v Kulturním domě Štramberk. K poslechu a tanci zahraje Jay Dee Nex.

 

NEDĚLNÍ POHÁDKA: Divadlo Kejkle: Kometa je popleta. V neděli 20. března od 10:00 hod. v Kině Kopřivnice se odehraje dětské představení: Kometa je popleta. Vyléčíte souhvězdí lva, zatančíte si na vesmírném mejdanu. Pomůžete pohlídat kuřátka. Podíváte se i na planetu Zemi a naučíte se jak ji uklidit a roztřídíte odpad. Vstupné 60 Kč. Vstupenky zakoupíte na pokladně kina nebo online na Kino Kopřivnice.

 

UMĚNÍ V KINĚ: Město hříchů. Pompeje jsou unikátním místem, které každoročně navštíví více než čtyři miliony lidí z celého světa. O jeho utajované, nespořádané historii se ale obecně mnoho neví. Napravuje to dokumentární snímek Pompeje – město hříchu, vydávající se na cestu zpět po proudu času, za mýty a postavami, jež byly považovány za zvrhlé dříve, než byla vůbec zvrhlost objevena. Příběh skandálů, obscénnosti, ambicí a tvůrčího génia, který se katolická církev marně pokoušela skrýt. Cesta života skrze mytologii, ideály, sny a vztah k nesmrtelnosti. Projekce výstavy představí divákům město Pompeje nejen z architektonického pohledu, ale také jako legendu – zničenou, ztracenou a opět objevenou. Projekce v rámci umění v kině se uskuteční v neděli 20. března od 16:30 hod. v kinosále Kulturního domu Kopřivnice.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice