2. 8. 2011

Během následujícího víkendu si v Kopřivnici přijdou na své fandové fotbalu i sběratelé autogramů známých sportovních osobností. Exhibiční utkání s místními fotbalisty sem přijedou sehrát hokejoví mistři HC Oceláři Třinec a také Klub fotbalových internacionálů ČR. Jako první se fanouškům představí vítězové uplynulého ročníku hokejové extraligy, které k fotbalovému utkání vyzval celek TJ Spartak Lubina. Zápas se známými hokejisty, mezi kterými nebudou chybět kopřivničtí odchovanci Radek Bonk a Václav Varaďa, se uskuteční v sobotu 6. srpna od 14 hodin na hřišti v kopřivnické místní části Lubině. Součástí akce bude autogramiáda, možnost focení s mistrovským pohárem, atrakce pro děti a diskotéka.

V neděli 7. srpna čeká Kopřivničany slavnostní otevření nově zrekonstruovaného „škvárového“ hřiště v areálu Pod Červeným kamenem, které se během posledních dvou let měnilo v kvalitní sportovní plochu s travnatým povrchem. Program zahájí ve 14 hodin zápas dorostenců, které v 15:30 na hřišti vystřídají kopřivnické fotbalové přípravky. V 16 hodin, po prvním oficiálním výkopu za účasti zástupců města, proti sobě nastoupí výběr současných i bývalých hráčů FC Kopřivnice a Klub fotbalových internacionálů. Diváci se mohou těšit na sportovní výkony i podpisy dlouholetých fotbalových reprezentantů Františka Štrambachera, Jiřího Ondry, Miroslava Mlejnka, Václava Samka, Radka Drukáka, Jiřího Fialy, Václava Daňka či Romana Sedláčka. V jednání je také řada dalších zvučných jmen jako Miroslav Kadlec a Radek Slončík.

 

V Závišicích se v sobotu 13. 8. chystají opět po roce Obecní dožínky. 21. ročník letos zpestří První farmářské trhy.Průvod účastníků vyrazí v 15. 00 od hasičské zbrojnice, v 15. 30 bude předán dožínkový věnec a v 16.00 začíná zábavné odpoledne s kapelou Stráňanka s bohatým programem.

 

SmVaK Ostrava a.s  oznamují, že v temínu od 1.8. – 31.8. v Kopřivnici a v temínu od 1.8. – 12.8. v obci Lubina  prováděny pravidelné opisy vodoměrů u rodinných domků pracovníky vodáren.

 

Kopřivnický volejbalový klub pořádá v sobotu 20. 8. 2011 –  25.ročník Mezinárodního turnaje mužů a žen, místem konání jsou 4 venkovní hřiště u Letního stadionu, v případě nepříznivého počasí hala SOU.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice