20. 1. 2023

V sobotu a v neděli oslaví krytý bazén 30 let. Po oba dva víkendové dny od 10 do 19 hodin si lidé budou moci přijít zaplavat za symbolických 30 korun. V sobotu od 13 do 15 hodin bude připravena ochutnávka potápění a v neděli od 14 do 17 hodin bude probíhat moderovaná zábava s hudbou, soutěžemi a spoustou vodních atrakcí. Přijďte si vyzkoušet vodní houpačky, trampolíny, lodičky aquazorbing, a další vodní atrakce i saunové ceremoniály. Všichni milovníci vodních radovánek jsou srdečně zváni!

 

Moravskoslezský kraj rozdělí mezi poskytovatele sociálních služeb v regionu celkem 40 milionů korun. Finance využijí na investiční akce, vybavení sociálních zařízení i na odborné vzdělávání pracovníků. Cílem dotačního programu je zvýšit kvalitu poskytovaných sociálních služeb. Poskytovatelé budou moci zažádat o dotaci na investice, například rekonstrukce domovů či bezbariérové úpravy zařízení sociálních služeb. Za krajské peníze bude možné zakoupit i vozidla a další technické vybavení, které zlepší kvalitu péče, zpříjemní prostředí nebo usnadní náročnou práci pečovatelů. O finanční dotaci mohou žádat registrovaní poskytovatelé sociálních služeb zařazení do Krajské sítě sociálních služeb v Moravskoslezském kraji. Krajský úřad bude žádosti o dotace přijímat v termínu od 20. do 27. února. Podrobnosti a podmínky programu jsou uvedeny na webových stránkách Moravskoslezského kraje. O poskytnutí budou krajští zastupitelé rozhodovat na svém zasedání 8. června.

 

Jubilejní Obecní ples ve stylu Great Gatsby již tuto sobotu! Již tuto sobotu se uskuteční jubilejní 30. Obecní ples. Do tradičních prostor Kulturního domu Kopřivnice se vrátí po dvouleté odmlce a rozhodně bude stát za to! Návštěvníky čeká noc ve stylu Great Gatsby plná hudby, tance a mnoha doprovodných akcí. Hlavním hudebním hostem bude tribute skupina Prague Queen, která interpretuje nejznámější hity slavných britských hudebníků. Kromě legendárních Queenů se mohou příchozí těšit na kapely Jamr´s a Golden Delicious, které se budou střídat na podiu velkého sálu, v baru Pomněnka se o zábavu postará LAM Trio, u baru 603 rozproudí návštěvníky Cimbal Hell Band a za barem Buřinka diskotéka DJ Thomase. Součástí programu bude také předtančení profesionálními tanečníky, akrobacie na šále nebo magická show Ondřeje Sládka. Chybět nebude ani Casino s originálními kopřivnickými bankovkami a bohatá tombola, kterou se podařilo zajistit díky mnoha štědrým partnerům. Přestože vstupenky do velkého sálu jsou již vyprodány, místa v ostatních prostorách jsou stále k dispozici. A jak lze vyčíst z předchozích řádků, o zábavu bude postaráno naprosto všude. Neváhejte a přijďte si užít jedinečnou atmosféru 30. Obecního plesu ve stylu Velkého Gatsbyho! Těšíme se na Vás. Bližší informace najdete na https://www.kdk.cz/program/obecni-ples-2023

 

Sobota 21. ledna 2023-PŘEDNÁŠKA: „Jak naučit“ a „Jak odnaučit“ s Františkem Šustou. Přednáška bude rozebírat příklady běžných problémových chování u psů a různé možnosti, jak s nimi pracovat. Z velké části budeme vycházet z předposlední kapitoly Frantovy knihy Trénink je rozhovor. Půjde o kombinaci klasické přednášky s několika videozáznamy a v druhé části bude Franta odpovídat na vaše dotazy. Příbor, Středisko Junák – český skaut od 9:30.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice